Wyszukiwanie ofert

rodzaj nieruchomości

transakcja

lokalizacja

cena (od - do)
-

powierzchnia (od - do)
-

ilość pokoi (od - do)
-

numer oferty

« wróćBiuro nieruchomości Koszalin cz.1

Biuro nieruchomości w Koszalinie posiada w sprzedaży mieszkania z balkonami i przydomowymi ogródkami. Kiedy nadchodzi wiosna szczególnie ta przestrzeń zaczyna być doceniana. Możliwość wypicia porannej kawy na balkonie lub w niewielkim ogródku bywa bezcenna. Ze względu na takie atuty mieszkania warto zapłacić za nie nieco więcej. Zimą najczęściej mieszkańcy zapominają o istnieniu balkonu, zdarza się, że jest on wykorzystywany jako składzik lub druga lodówka.

Biuro nieruchomości Koszalin

Wiosną kiedy budzi się roślinność do życia mieszkańcy bloków coraz częściej urządzają na balkonach dodatkowe miejsce relaksu i hodują rośliny. Obok ziół można na balkonach coraz częściej znaleźć sadzonki pomidorów, papryki lub innych warzyw. Balkon to także dodatkowa przestrzeń, latem wykorzystywana jako przedłużenie salonu. Balkon to niewątpliwie duży atut mieszkania. W przypadku nowych inwestycji nie jest on wliczany do jego metrażu w chwili zakupu.
Biuro nieruchomości Koszalin
Mieszkania z balkonem łatwiej sprzedać. Panująca od kilku lat moda na praktyczne urządzanie balkonów  spowodowała, że  zaczął być on bardziej doceniany niż dotychczas. Obecnie balkon w nowocześnie urządzonych mieszkaniach nie jest wykorzystywany do wieszania prania i trzymania szpargałów. Przede wszystkim jest to dodatkowa przestrzeń przeznaczona do relaksu. Duży wybór mebli ogrodach pasujących nawet do niewielkich balkonów spowodował, że można go urządzić wygodnie i nowocześnie.

Biura nieruchomości Koszalin

Wiosną i latem kiedy zaczyna być coraz cieplej, dużo czasu mieszkańcy bloków spędzają właśnie na nim. Osoby, które nie mają ogródków działkowych mogą hodować na balkonie różne rośliny. Moda na uprawianie ziół takich jak bazylia, oregano, tymianek, majeranek spowodowała, że balkony latem pachną ziołami. Klienci biura nieruchomości zwracają uwagę na wystrój i urządzenie  balkonu. Dobrze przemyślany i wyposażony jest dużym atutem mieszkania. Wygląd balkonu może ostatecznie zdecydować o wyborze mieszkania wystawionego na sprzedaż. Mieszkania z balkonami cieszą się większą popularności od tych, które ich nie posiadają. Dlatego warto zainwestować w jego wystrój aby mieszkanie zyskało na wartości.