Wyszukiwanie ofert

rodzaj nieruchomości

transakcja

lokalizacja

cena (od - do)
-

powierzchnia (od - do)
-

ilość pokoi (od - do)
-

numer oferty

« wróćBiuro nieruchomości Koszalin: mieszkanie w Koszalinie z rynku wtórnego czy pierwotnego cz.2

Kontynuujemy temat z poprzedniej części. Zakup mieszkania na rynku wtórnym czy pierwotnym? Jest to pytanie, które zadają sobie osoby szukające własnego mieszkania. Zarówno osoby młode poszukujące swojego pierwszego mieszkania jak i inwestorzy poszukujący mieszkania na wynajem. Mieszkania na rynku wtórnym często znajdują się blisko centrum miasta lub są dobrze skomunikowane z resztą miasta. Przez lata powstała tam także niezbędna infrastruktura do prowadzenia wygodnego życia. 

Biuro nieruchomości Koszalin

Na rynku wtórnym można znaleźć bardzo ciekawe oferty. Są to najczęściej mieszkania ciekawe  dla osób ceniących oryginalne rozwiązania. Takimi mieszkaniami są niewątpliwie adaptacje strychów i dwupoziomowe mieszkania z użytkowym poddaszem. W biurze nieruchomości w Koszalinie takie oferty zdarzają się niezwykle rzadko  i szybko znikają z bazy ofert. To ciekawa propozycja dla osób szukających mieszkania jedynego w swoim rodzaju.

biuro nieruchomości Koszalin

Adaptacje strychów mają bardzo ciekawe rozwiązania, trudno znaleźć drugie identyczne. W takim mieszkaniu znajduje się wiele pomieszczeń, które można wygospodarować na ukryte w ścianach szafy, spiżarnię, pomieszczenia gospodarcze lub inne. Powierzchnia takiego mieszkania jest liczona w całości dopiero od wysokości 2,2 m. W ten sposób zyskuje się spory metraż zupełnie za darmo. Wizualnie wyglądają na dużo większe niż jest to zapisane w akcie notarialnym.

Nieruchomości Koszalin

Pracownicy biura nieruchomości w Koszalinie śledzą oferty i na bieżąco je aktualizują. Poszukujący nieruchomości mogą być pewni, że oferowane przez biuro nieruchomości mieszkanie w Koszalinie lub okolicy jest aktualne i dostępne. Pracownicy biura mogą bardzo szybko umówić klienta na oglądanie i pomogą podczas całej procedury zakupu. Profesjonalna pomoc przy tak dużym wydatku finansowym jest bardzo dobrym rozwiązaniem. Biuro nieruchomości zadba o to, aby transakcja przebiegła bezproblemowo i bezpiecznie. Mieszkania z rynku wtórnego najczęściej są dostępne niemal od ręki. Na przeprowadzkę nie trzeba będzie długo czekać. Może być to od kilku do kilkunastu tygodni. Czas niezbędny do załatwienia wszystkich formalności i czas niezbędny aby właściciel mieszkania zabrał z niego swoje rzeczy.