Wyszukiwanie ofert

rodzaj nieruchomości

transakcja

lokalizacja

cena (od - do)
-

powierzchnia (od - do)
-

ilość pokoi (od - do)
-

numer oferty

« wróćBiuro nieruchomości Koszalin: mieszkanie w Koszalinie z rynku wtórnego czy pierwotnego cz.3

Mieszkanie z rynku wtórnego czy z rynku pierwotnego? W poprzedniej części zostały opisane zalety mieszkań z rynku wtórnego. Pomimo swoich pewnych niedogodności takich jak brak windy, parkingu podziemnego cieszą się nadal dużym zainteresowaniem. Decyduje o tym często ich bardzo dobra lokalizacja i oryginalny rozkład pomieszczeń oraz wystrój.

Nieruchomości Koszalin

Mieszkania na rynku pierwotnym budowane są w zależności od obowiązującej mody zgodnie z ich trendami. Przepisy wymagają aby w blokach powyżej 3 piętra była zamontowana winda, często budowane są z podziemnymi garażami i miejscami postojowymi w pobliżu bloku. Niedogodnością może być ich lokalizacja w miejscu w którym infrastruktura dopiero powstaje. Musi minąć trochę czasu aby w okolicy powstały przedszkola, szkoły, przychodnie lub ścieżki rekreacyjne.

biuro nieruchomości koszalin

Niewątpliwą zaletą takich mieszkań jest możliwość aranżacji mieszkania według własnego pomysłu. Otrzymuje się bowiem mieszkanie najczęściej w stanie deweloperskim. Zanim będzie można się do niego wprowadzić trzeba je pomalować, położyć podłogi, wyposażyć kuchnię i łazienkę. Zamontować drzwi wewnętrzne i zakupić niezbędne meble. Od momentu podpisania umowy na mieszkanie do chwili odbioru kluczy mija także sporo czasu. Szczególnie w przypadku małych mieszkań bardzo szybko sprzedają się one kiedy nie są  jeszcze wybudowane.

Biura nieruchomości Koszalin

Duże zapotrzebowanie na mieszkania sprawia, że zakupu trzeba dokonać kilka miesięcy a czasami lat przed planowanym w nim zamieszkaniu. Jest to dobra oferta dla osób, które mają gdzie w tym czasie mieszkać. Koszty wynajmu mieszkania nie są przeszkodą w jednoczesnym spłacaniu kredytu i przeznaczaniu środków na codzienne wydatki. Odległy czas oddania mieszkania pozwala na zaoszczędzenie finansów na jego wykończenie.

Można także dobrze zaplanować wystrój i stworzyć funkcjonalne wnętrze. Biuro nieruchomości w Koszalinie śledzi na bieżąco oferty nowych inwestycji i może doradzić klientowi w wyborze najkorzystniejszej dla niego oferty. Weźmie pod uwagę potrzeby i zasoby klienta.  Zarówno finansowe jak i osobowe. Łatwiej dokonać właściwego wyboru z pomocą profesjonalnych agentów z biura nieruchomości w Koszalinie