Wyszukiwanie ofert

rodzaj nieruchomości

transakcja

lokalizacja

cena (od - do)
-

powierzchnia (od - do)
-

ilość pokoi (od - do)
-

numer oferty

« wróćCiekawe oferty w biurze nieruchomości w Koszalinie

Jesienią w mieszkaniach szybko robi się ciemno. Zachód słońca jest zdecydowanie wcześniej niż latem. Trudno znaleźć agentom z biura nieruchomości w Koszalinie odpowiednie godziny prezentacji, aby nieruchomość wyglądała jak najlepiej. Mieszkanie inaczej wygląda przy świetle dziennym, a inaczej przy sztucznym oświetleniu. Dlatego jeżeli mamy taką możliwość i możemy wybrać czas sprzedaży nieruchomości zdecydowanie lepiej zrobić to latem. Szczególnie jeżeli do mieszkania przynależy balkon, o który warto zadbać już wiosną. Piękne kwiaty i zioła latem wyglądają pięknie.

Dodatkowe pomieszczenia przynależne do mieszkania w Koszalinie

Balkon i piwnica to pomieszczenia przynależne do mieszkania, za które trudno wziąć dodatkową dopłatę. Są one bez wątpienia atutami nieruchomości. Pięknie zadbane mogą sprawić, że klient oceniając różne nieruchomości doceni ich wartość i ostatecznie podejmie decyzję o zakupie właśnie naszej nieruchomości. W piwnicy można trzymać słoiki, narzędzia lub rowery. W zależności od jej wielkości możemy zmieścić różną ilość rzeczy. Jeżeli w piwnicy są półki, specjalne uchwyty na rowery lub inne udogodnienia zapewne spodoba się to klientom biura nieruchomości w Koszalinie. W mieszkaniu bowiem trudno o dodatkową przestrzeń do przechowywania. Piwnice przynależą najczęściej do mieszkań budowanych w latach wcześniejszych.

biuro nieruchomości Koszalin

Obecnie w nowych blokach najczęściej spotykamy się z komórkami lokatorskimi. Dawniej piwnice przynależały do każdego mieszkania w bloku. Innymi słowy każde mieszkanie miało przynależną do niego piwnicę. W nowych inwestycjach tylko niektórzy mają taką dodatkową przestrzeń. Najczęściej trzeba było za nią dodatkowo zapłacić. Zatem komórka lokatorska jest dodatkowym atutem a nie standardem w nowej inwestycji. Podobna sytuacja jest z miejscami w garażu podziemnym. W biurach nieruchomości w Koszalinie w ofercie znajdują się nieruchomości w nowych blokach, do których przynależy miejsce parkingowe w hali garażowej. Z reguły kupujący mieszkanie musiał za nie dodatkowo zapłacić, często niemało.

Oferty z miejscami parkingowymi w biurze nieruchomości w Koszalinie

Dlatego sprzedając mieszkanie najczęściej w jego cenie nie ma ujętej tej dodatkowej przestrzeni. Może pojawić się informacja, że jest możliwość dokupienia miejsca w hali garażowej. W niektórych inwestycjach deweloper nakazywał zakup miejsca w hali garażowej, szczególnie w takiej lokalizacji w której nie ma możliwości parkowania samochodów w okolicy. Na etapie projektu deweloper musiał wykazać się odpowiednią ilością miejsc parkingowych dlatego wykonał parking podziemny i zobowiązał każdego właściciela mieszkania do obowiązkowego wykupienia miejsca parkingowego.

galeria zdjęć