Wyszukiwanie ofert

rodzaj nieruchomości

transakcja

lokalizacja

cena (od - do)
-

powierzchnia (od - do)
-

ilość pokoi (od - do)
-

numer oferty

galeria-kredyty

« wróć Czy warto zamieszkać w Koszalinie cz.3

Skoro wiemy już, że Koszalin to miasto, w którym z łatwością można znaleźć pracę, zwłaszcza na specjalistycznych stanowiskach, a mieszkanie w nim wiąże się z obcowaniem z naturą, nawet w centrum miasta. Natomiast sprzedaż mieszkań w Koszalinie prowadzona przez biura nieruchomości, oferuje o wiele atrakcyjniejsze ceny, w porównaniu do innych położonych w pobliżu morza miejscowości. Dziś pora skupić się na mniej przyziemnych rzeczach, czyli przyjemnościach, jakie mogą płynąć z zamieszkania w Koszalinie.

Mieszkania Koszalin - zamieszkaj w miejscu pełnym atrakcji

Jak już wspominaliśmy w pierwszej części artykułu, Koszalin posiada w swoim obrębie wiele terenów zielonych i atrakcji. Jedną z nich jest między innymi ścieżka edukacyjno-przyrodnicza zlokalizowana wraz z wieżą widokową w pobliżu Góry Chełmskiej. Koszalin okalają także dwa rezerwaty przyrody. Kolejną z atrakcji czekających na osoby decydujące się na zakup mieszkania w Koszalinie jest także zabytkowy Park im. Książąt Pomorskich biegnący przez sam środek miasta.
Zakup mieszkania w Koszalinie to również doskonała okazja do korzystania z odbywających się tam każdego roku różnorodnych imprez kulturalnych i rozrywkowych. Miasto Koszalin jest bowiem największym ośrodkiem kulturalnym w tym regionie. Dodatkowo osoby planujące zamieszkać w tej miejscowości, powinny także wiedzieć, że miasto to posiada aż 6 Szkół Wyższych, pozwalających na podnoszenie swoich kompetencji oraz zdobywanie nowego wykształcenia.

Koszalin idealna baza na weekendowe wycieczki

Sprzedaż mieszkań w Koszalinie cieszy się także ogromnym zainteresowaniem, ze względu na fakt, że miejscowość ta, jest wręcz doskonałą bazą wypadowa na weekendowe wycieczki nad morze, zlokalizowane od niego zaledwie 10 kilometrów dalej. Dojazd z Koszalina do Mielna zajmuje zaledwie 20 minut, natomiast do plaży w Darłowie 40. Dzięki czemu można bez przeszkód mieszkając i pracując w Koszalinie korzystać z uroków, jakie oferuje nam nasze morze.
Podsumowując mieszkania na sprzedaż w Koszalinie to oferta, która z pewnością przypadnie do gustu osobom chcącym połączyć codzienne życie zawodowe, z możliwością przebywania na łonie natury oraz spędzania wolnych weekendów nad morzem. Posiadając mieszkanie w Koszalinie możemy zamieszkać w niemal nadmorskiej miejscowości, inwestując w nie porównywalnie o wiele mniejsze nakłady finansowe niż ma to miejsce w przypadku innych miast zlokalizowanych w pobliżu Morza Bałtyckiego.