Wyszukiwanie ofert

rodzaj nieruchomości

transakcja

lokalizacja

cena (od - do)
-

powierzchnia (od - do)
-

ilość pokoi (od - do)
-

numer oferty

« wróćJakie usługi świadczy biuro nieruchomości? cz.2

Kontynuując temat z poprzedniej części dotyczący oferty biura nieruchomości w Koszalinie warto zaznaczyć, że po dokonaniu ostatecznego wyboru oferty przez klienta biuro nieruchomości przygotuje niezbędne umowy i pobierze stosowne zaliczki aby nieruchomość zarezerwować do czasu otrzymania np. kredytu. W tym czasie agent nieruchomości sprawdzi stan prawny nieruchomości, aby transakcja klienta przebiegła bez zakłóceń. Prowadzący transakcję pracownik biura nieruchomości skompletuje wszystkie dokumenty do umowy przeniesienia własności aby finalizacja transakcji przebiegła szybciej. Biuro nieruchomości w Koszalinie współpracuje z zaufanymi biurami notarialnymi.

Agenci nieruchomości mogą także wynegocjować dobrą cenę dla sprzedającego nieruchomość. Znają ceny i lokalny rynek nieruchomości i wiedzą za ile mogą je sprzedać. Zadowolony klient w przyszłości może polecić biuro kolejnym osobom. Biuro nieruchomości w Koszalinie oferuje swoim klientom także kredyty. Zdecydowana większość transakcji zakupu nieruchomości wiąże się z zakupem na kredyt. Biuro nieruchomości może zaproponować kredyt dostosowany do możliwości kupującego. Jest to bardzo wygodne rozwiązanie, ponieważ klient nie musi chodzić po bankach i szukać najlepszej oferty. W jednym miejscu może poznać najkorzystniejsze oferty kredytowe, które pozwolą mu na zakup wymarzonej nieruchomości. Biuro nieruchomości zajmie się wszystkimi formalnościami z tym związanymi. Korzystanie z usług pośrednictwa jest wygodne, bezpieczne i znacznie mniej absorbujące, niż samodzielna sprzedaż czy kupno nieruchomości. Profesjonalnie przygotowani agenci nieruchomości zajmujący się transakcjami kupna i sprzedaży na co dzień potrafią zrobić szybko i profesjonalnie. Na rynku jest bardzo duża konkurencja, bardzo dużo zależy od doświadczenia i profesjonalizmu pracowników biura nieruchomości.

Biuro nieruchomości w Koszalinie zatrudnia agentów, którzy znają zasady etyki zawarte w ustawie o gospodarowaniu nieruchomościami. Zgodnie z zapisami ww. ustawie do obowiązków agentów nieruchomości należy :

  • stosowanie przepisów prawa;
  • stosowanie standardów zawodowych;
  • kierowanie się zasadami etyki zawodowej;
  • wykonywanie wszystkich czynności za szczególną starannością;
  • kierowanie się zasadą ochrony interesów osób, na rzecz których wykonywane są czynności;
  • posiadanie ubezpieczenia od odpowiedzialności cywilnej;
  • stałe doskonalenie swoich kwalifikacji zawodowych.