Wyszukiwanie ofert

rodzaj nieruchomości

transakcja

lokalizacja

cena (od - do)
-

powierzchnia (od - do)
-

ilość pokoi (od - do)
-

numer oferty

« wróćKoszalin biuro nieruchomości kolory ścian cz.3

Kontynuujemy temat kolorów ścian w mieszkaniu. Kolory jasne powiększają optycznie przestrzeń. Ciemne ją zmniejszają. Jeżeli mamy wąski korytarz i pomalujemy go na ciemny kolor będzie się on wydawał wąski i ciasny. Jasny kolor spowoduje, że optycznie go poszerzy. Dlatego kolory w mieszkaniu trzeba zawsze dopasować do tego w jakim celu pomieszczenie będzie wykorzystywane.

Koszalin biuro nieruchomości

Krzykliwe kolory, bardzo intensywne i pobudzające nie powinny być zastosowane w pokoju, w którym chcemy się zrelaksować i odpocząć. Myśląc o sprzedaży mieszkania dobrze jest je pomalować na kolory neutralne. Agenci nieruchomości w Koszalinie zachęcają do tego swoich klientów. Mieszkania w kolorach spokojnych, stonowanych podobają się większej ilości klientów. Zbyt intensywne kolory wzbudzają często zbyt dużo negatywnych reakcji.

Ładnie pomalowane i urządzone mieszkanie może być więcej warte. Bez wątpienia zainteresowani klienci, którym podoba się mieszkanie są gotowi zapłacić za nie więcej niż standardowa cena na rynku nieruchomości. Zdają sobie bowiem sprawę, że mieszkanie nie będzie wymagało od nich przeprowadzania większego remontu. Z pewnością jedynie delikatnego odświeżenia.

Mieszkania, w których mieszkają dzieci często pomalowane są na bardziej intensywne kolory. Jeżeli sprzedajemy nieruchomość z takim pokojem dziecięcym kupujący zdają sobie sprawę z tego, że pokój trzeba będzie całkowicie i gruntownie wyremontować. Dlatego pracownicy biura nieruchomości w Koszalinie sugerują przemalowanie ścian wcześniej, jeszcze zanim przyprowadzi się pierwszych klientów.

Agencja nieruchomości w Koszalinie

Proponują zmianę koloru ścian na bardziej neutralne. Zapewne dobrze sprawdzi się kolor jasno-szary lub beżowy. Najbardziej neutralnym i łatwym do przemalowania jest kolor biały. Dodatkowo uspokaja i pomaga zrelaksować się. Kolor biały nie przytłacza. Ponadto daje poczucie czystości i świeżości. Kolor biały łatwo połączyć z każdym innym kolorem jako dodatkami i akcentami personalizującymi pokój.

To bardzo dobre rozwiązanie dla osób planujących w najbliższym czasie sprzedaż mieszkania. Agencje nieruchomości w Koszalinie zwracają na to uwagę. Z pewnością przed sprzedażą łatwo biały kolor odświeżyć. W małych mieszkaniach biały kolor dodatkowo powiększa przestrzeń. Pokoje wydają się większe i bardziej przestronne. Dodatkowo białe meble i kolorowe dodatki mogą sprawić, że mieszkanie będzie wyglądało nowocześnie, czysto i przyjemne.

galeria zdjęć