Wyszukiwanie ofert

rodzaj nieruchomości

transakcja

lokalizacja

cena (od - do)
-

powierzchnia (od - do)
-

ilość pokoi (od - do)
-

numer oferty

« wróćKoszalin mieszkania cz.1

Do biura nieruchomości trafiają klienci, którzy przez długi czas próbowali samodzielnie sprzedać swoje mieszkanie. Wielokrotnie zastanawiali się dlaczego klienci nie chcą go kupić. Sprzedaż mieszkania nie należy do łatwego zadania. Zależy ona od wielu czynników. Niektóre z nich dotyczą  bezpośrednio mieszkania. Jego lokalizacja, czyli wielkość miasta, odległość od centrum, drogi w okolicy to ważne czynniki wpływające na jego cenę.  Kolejnym może być wygląd mieszkania lub domu.

koszalin mieszkania

Jeżeli mieszkanie mieści się  w bloku istotne będzie w jakim stanie technicznym jest budynek.  


Biura nieruchomości posiadając duże doświadczenie w zakresie sprzedaży mieszkań wiedzą jakie mieszkania można sprzedać szybko i w dobrej cenie, a jakie długo się sprzedają. Często powodem jest lokalizacja nieruchomości i wygórowana cena. Biuro nieruchomości podejmując się sprzedaży nieruchomości potrafi dopasować cenę do lokalu. Wyważona, przemyślana, dobrze dopasowana cena do sprzedawanej nieruchomości znacznie przyspiesza znalezienie klienta.

Koszalin mieszkania

Osoby szukające nieruchomości często szukają okazji.

Chciałyby kupić mieszkanie po bardzo okazyjnej cenie, mocno targują się i dociskają sprzedawcę.


Biuro nieruchomości chce aby z transakcji zadowolone były dwie strony. Zarówno sprzedający jak i kupujący. Tylko transakcje, które przynoszą korzyść obu stronom można uznać za udane. Sprzedanie mieszkania po zbyt niskiej cenie można uznać, za oszukanie właściciela nieruchomości. Zdecydowanie łatwiej jest sprzedać okazję, mieszkanie lub dom po znacznie zaniżonej cenie rynkowej.

Takie nieruchomości sprzedają się szybko. Profesjonalne biuro nieruchomości nie prowadzi takich działań, w których jedna ze stron poniosłaby szkodę. Dokłada starań aby właściciel nieruchomości otrzymał za nie cenę adekwatną do jego wartości. Agent nieruchomości w biurze nieruchomości w Koszalinie dokonuje wyceny nieruchomości biorąc pod uwagę wiele elementów. Lokalizacja nieruchomości, wiek, wyposażenie, stan techniczny budynku i samego lokalu. Dodatkowymi atutami może być otaczająca infrastruktura. Dostęp do komunikacji miejskiej, szkół, przychodni, sklepów itp. Położenie nieruchomości w pobliżu miejsc rekreacyjnych podnosi także jego atrakcyjność.