Wyszukiwanie ofert

rodzaj nieruchomości

transakcja

lokalizacja

cena (od - do)
-

powierzchnia (od - do)
-

ilość pokoi (od - do)
-

numer oferty

« wróćKoszalin mieszkania cz.3

Samodzielna sprzedaż mieszkania może zabrać sporo czasu i energii. Biuro nieruchomości zajmując się tym na co dzień wie jak szybko i sprawnie dokonać transakcji sprzedaży. Osoby, które podjęły się samodzielnej sprzedaży mieszkania, najczęściej pierwszy raz w życiu nie zdają sobie sprawy ile telefonów będą musiały odebrać od potencjalnych klientów. Wielu z nich wcale nie chce kupić nieruchomości a tylko popytać, ponieważ się zastanawiają, może za jakiś czas, tylko sondują rynek itp.

Właściciel mieszkania będzie musiał porozmawiać z każdym, ponieważ licząc na to, że być może uda się mieszkanie sprzedać, będzie musiał wysłuchać każdego.


Pracując zawodowo będzie to bardzo trudne do wykonania. Takie telefony  po ukazaniu się ogłoszenia mogą trwać cały dzień, od rana do wieczora. Obecnie klienci potrafią dzwonić od wczesnych godzin porannych aż do godziny 22. Każdy z nich pyta o szczegóły nieruchomości, ważne i mniej ważne. Biuro nieruchomości jest w stanie odbierać wszystkie telefony i udzielać szczegółowych informacji, ponieważ na tym właśnie polega jego praca. Kiedy klienci chcą zobaczyć mieszkanie trzeba się do nich dostosować. Często będzie się to wiązało z koniecznością zwolnienia się pracy.

Koszalin mieszkania

Wielu klientów ogląda mieszkania nie bardzo wiadomo dlaczego. Podczas rozmowy wychodzi, że przyszli tylko je zobaczyć, a nie zamierzają niczego na razie kupować. Do biura nieruchomości zgłaszają się klienci zainteresowani zakupem mieszkania. Samo podpisanie umowy z agentem nieruchomości sprawia, że nie zgłaszają się osoby, które chcą `pozawracać tylko głowę` ale poważnie myślą o zakupie nieruchomości. Klienci, których poleca biuro nieruchomości uczestniczą w prezentacji mieszkania na poważnie. Dlatego tych prezentacji może być zdecydowanie mniej a bardziej skuteczne.

Właściciel mieszkania, który chce być obecny podczas jego prezentacji nie będzie tracił na jego pokazywanie dużej ilości czasu. Ograniczy się to do znacznie mniejszej ilości klientów. Zapracowany właściciel nieruchomości lub mieszkający w innym mieście może powierzyć klucze do biura nieruchomości, które zajmie się znalezieniem klientów i prezentacją mieszkania.