Wyszukiwanie ofert

rodzaj nieruchomości

transakcja

lokalizacja

cena (od - do)
-

powierzchnia (od - do)
-

ilość pokoi (od - do)
-

numer oferty

« wróćLider Nieruchomości OTODOM 2022

Galeria Nieruchomości – I miejsce Lider Nieruchomości OTODOM 2022!

Niedawno zakończyła się 5 edycja konkursu Lider Nieruchomości Otodom - jedynego takiego konkursu branży. Celem konkursu było wyłonienie firm, które w 2022 roku wyróżniały się najlepszą jakością świadczonych usług i dokładały starań, by zadbać o potrzeby klienta na każdym etapie procesu obsługi. Ideą, która przyświecała organizatorowi było promowanie najlepszych praktyk kształtujących pozytywny wizerunek i wpływających na profesjonalizację całej branży.

Piąta edycja konkursu przyniosła szereg zmian. Dotychczas udział w nim był dobrowolny. To biura nieruchomości zgłaszały chęć przystąpienia do rywalizacji.

W 5 edycji to Otodom – na podstawie oceny jakościowej ogłoszeń z 2022 roku – we współpracy z firmą badawczą IQS, przebadał wszystkie agencje wystawiające swoje oferty w serwisie i w ten sposób wyłonił najlepsze agencje z każdego województwa oraz nominował je do udziału w konkursie.

Na ostatniej prostej spośród wszystkich uczestników wyłoniona została ścisła czołówka nominowanych w każdym z województw, a następnie zwycięzca, w danym regionie.

Jesteśmy ogromnie zmotywowani tym wyróżnieniem, po raz czwarty w gronie najlepszych biur w woj. zachodniopomorskim a drugi raz na I miejscu!
Dziękujemy swoim Klientom bo bez Państwa by się nie udało :)

Więcej o konkursie.

galeria zdjęć