Wyszukiwanie ofert

rodzaj nieruchomości

transakcja

lokalizacja

cena (od - do)
-

powierzchnia (od - do)
-

ilość pokoi (od - do)
-

numer oferty

« wróćMieszkania Koszalin - aranżacja przestrzeni cz.3

Popyt na małe mieszkania nie słabnie. Biura nieruchomości najszybciej sprzedają mieszkania o małej powierzchni. Duże nieruchomości sprzedają się dłużej i trudniej. Osoby poszukujące dużego mieszkania często ze względu na cenę decydują się na zakup domu pod miastem. Cena dużego mieszkania w centrum miasta za metr kwadratowy często wynosi tyle samo co za dom w zabudowie szeregowej blisko miasta.

Zakup domu pod miastem wiąże się z codziennymi dojazdami, jednak w weekendy mieszkańcy mogą korzystać z własnego ogródka co rekompensuje im często wcześniejsze wstawanie. Pracownicy biura nieruchomości w Koszalinie wiedzą, że sprzedaż większego mieszkania wymaga dużo więcej pracy. Mieszkanie musi obejrzeć duża ilość klientów, aby spośród nich znalazł się przyszły właściciel nieruchomości.

mieszkanie na sprzedaż koszalin

Sprzedaż mieszkań Koszalin

Mieszkania wystawione na sprzedaż są dostępne w Internecie i na samym początku klienci zapoznają się z ofertą biura on-line. Po wybraniu odpowiednich ofert, zaproponowanych przez biuro dochodzi do prezentacji mieszkania lub domu. Pracownicy biura nieruchomości umawiają spotkanie z właścicielem nieruchomości. W czasie pandemii COVID-19 często prezentują mieszkanie bez obecności właściciela nieruchomości. Klienci często wypowiadają się głośno podczas prezentacji, nie kryją zdziwienia, zaskoczenia lub zainteresowania.

Oglądając mieszkania lub domy, w których kuchnia jest ustawiona w innym miejscu niż by się tego spodziewali reagują bardzo pozytywnie. Na początku zastanawiają się dlaczego właściciele nieruchomości zdecydowali się właśnie na takie a nie inne ustawienie. Zaczynają delikatnie narzekać aby po chwili widzieć pozytywne strony niestandardowego wykorzystania przestrzeni. Agenci nieruchomości potrafią także wskazać potencjalnym klientom zalety każdego ustawienia i wykorzystania przestrzeni.

Oryginalne wnętrza, inne niż te do których jesteśmy przyzwyczajeni cieszą się powodzeniem. Muszą być zaplanowane i wykonane starannie. Mieszkania zaaranżowane w chaotyczny sposób, bez pomysłu i niefunkcjonalne trudniej sprzedać. Wiedzą o tym doskonale biura nieruchomości.