Wyszukiwanie ofert

rodzaj nieruchomości

transakcja

lokalizacja

cena (od - do)
-

powierzchnia (od - do)
-

ilość pokoi (od - do)
-

numer oferty

galeria-kredyty

« wróćMieszkania na sprzedaż Koszalin cz.1

Odpowiedzią na rosnącą ilość klientów poszukujących mieszkania do sprzedaży w Koszalinie jest prezentowana oferta. Posiadamy na sprzedaż nowocześnie wykończone, dwupoziomowe mieszkanie. Mieszkanie znajduje się w bardzo spokojnej dzielnicy Koszalina - Rokosowo. Każdy mieszkaniec Koszalina wie, że osiedle to zlokalizowane jest we wschodniej części Koszalina u stóp Góry Chełmskiej, przebiega przez nie droga krajowa 206, a samo mieszkanie znajduje się w rejonach ulicy Śliwkowej. Jest to budynek z 2007 roku, na ogrodzonym osiedlu, usytuowany pośród domów jednorodzinnych.

Należy zwrócić uwagę na przyległą infrastrukturę, nie zawsze tak dobrze rozbudowaną przy innych nieruchomościach w Koszalinie. Niedaleko znajduje się szkoła podstawowa, plac zabaw oraz tereny zielone. Jest również infrastruktura handlowa jak sklep i apteka. Dostęp do komunikacji miejskiej zapewniają pobliskie przystanki autobusowe linii miejskich.

To mieszkanie w Koszalinie jest rozkładowe, po kapitalnym remoncie, wykończone materiałami wysokiej jakości. Terakota w łazience i kuchni, na ścianach glazura. Panele w pokojach. Tynk strukturalny w holu, gładzie na ścianach. Ciepłe i słoneczne. Doświetlenie wnętrza zapewniają zwykłe i połaciowe trzyszybowe okna PCV niskim współczynniku przenikania ciepła oraz drewniane Fakro.

Funkcjonalności mieszkania dopełniają nowoczesne meble kuchenne wykonane na indywidualne zamówienie oraz szafy w zabudowie. Kuchnia tego mieszkania wyposażona jest w zmywarkę, płytę indukcyjną oraz piekarnik.

Bardzo ładny rozkład pomieszczeń w mieszkaniu. Na pierwszym poziomie mieszkania mającym 55,88 mkw. znajduje się salon z wyjściem na duży balkon, pokój, kuchnia, łazienka oraz hol ze schodami. Na drugim poziomie mieszkania liczącym 33,29 mkw. znajduj się sypialnia oraz gabinet.

Niskie opłaty za użytkowanie mieszkania. Czynsz wynosi około 540 zł. W tej kwocie znajduje się również zużycie wody. Między 600, a 800 zł to roczne zwroty za ogrzewanie z lokalnej kotłowni.

Szczegółowe zdjęcia tu: mieszkania na sprzedaż Koszalin.