Wyszukiwanie ofert

rodzaj nieruchomości

transakcja

lokalizacja

cena (od - do)
-

powierzchnia (od - do)
-

ilość pokoi (od - do)
-

numer oferty

galeria-kredyty

« wróćMieszkania na sprzedaż Koszalin cz.2

Mieszkanie na sprzedaż w Koszalinie. Znakomita lokalizacja. Mieszkanie jest położone w Koszalinie w rejonach ulicy Giełdowej. Jest to bardzo dobra lokalizacja w Koszalinie na bardzo lubianym Osiedlu Jedliny blisko Góry Chełmskiej.  Góra Chełmska leży na pograniczu Równiny Białogardzkiej i Równiny Słupskiej. W Koszalinie przechodzi w okolicy droga krajowa numer 6 i droga wojewódzka numer 206. Z centrum Koszalina dostaniemy się tam autobusem nr 23. Znajduje się tam również parking oraz niedaleko park wodny. Dużo terenów zielonych, wiele miejsc spacerowych.  Pod blokiem plac zabaw, miejsca parkingowe, przedszkole, szkoła, liczne sklepy.

Wracając do tej nieruchomości w Koszalinie. To mieszkanie czteropokojowe na sprzedaż, znajduje się na drugim piętrze. Mieszkanie jest ciepłe i słoneczne. Posiada balkon, okna PCV i dwa aluminium. Kierunek ekspozycji okien na słońce południowo-wschodnia oraz północno-zachodnia. Pokoje do wykończenia, na podłogach wykładzina pcv. Ściany malowane oraz pokryte tapetą. Dwa przedpokoje, a na podłodze terakota, ściany pokryte również tapetą. Kuchnia z meblami przygotowanymi na wymiar, oczywiście w cenie sprzedaży mieszkania.  W kuchni na podłodze znajduje się terakota, na ścianach glazura w części roboczej. Łazienka połączona z toaletą. W środku glazura i terakota. Wanna z parawanem prysznicem i parawanem. Do mieszkania przynależy piwnica ok. 9 mkw.

W budynku remontowano piony instalacyjne, a w mieszkaniu wymienione zostały rury wodno-kanalizacyjne.  Instalacja elektryczna miedziana, a ponadto dodatkowy przewód prądu doprowadzony do kuchni.  Drzwi wejściowe do mieszkania certyfikowane i antywłamaniowe. Od zbędnych dźwięków izoluje wygłuszenie na drzwiach.

Czynsz za mieszkanie wynosi 623 zł. W czynszu ujęta jest ciepła i zimna woda, ogrzewanie, fundusz remontowy, gaz w ryczałcie. Dodatkowo energia elektryczna wg zużycia.

Ładna klatka schodowa po kapitalnym remoncie. Blok ocieplony i z nową elewacją.