Wyszukiwanie ofert

rodzaj nieruchomości

transakcja

lokalizacja

cena (od - do)
-

powierzchnia (od - do)
-

ilość pokoi (od - do)
-

numer oferty

« wróćMieszkania na sprzedaż w biurach nieruchomości w Koszalinie cz. 3

Mieszkania na sprzedaż w Koszalinie, które oferują biura nieruchomości lub osoby prywatne są bardzo różne. Wszystko zależy od tego jakie mamy potrzeby. Jeżeli szukamy kamienicy z wysokimi sufitami najczęściej mieszkanie będzie znajdowało się w samym centrum. Takich mieszkań szukają osoby aktywne, dla których ważny jest dostęp do miejskich atrakcji.

Mieszkania na sprzedaż w kamienicy

W centrum miasta znajdziemy ciekawe, bardzo ładnie wyremontowane kamienice. Same klatki często już zachwycają. Oryginalne zdobienia, przedwojenne odrestaurowane kafle i sufity wzbudzają zachwyt u amatorów przedwojennych kamienic. Są bez wątpienia oryginalne i piękne.

Mieszkania na sprzedaż oferowane w kamienicach najczęściej są bardzo wysokie. Niektórzy decydują się na wybudowanie antresoli, na której umieszczają sypialnię lub pokoik zabaw dla dziecka. Takie rozwiązanie sprawia, że w pokoju jest jeszcze więcej miejsca. Szukając mieszkania na sprzedaż w kamienicy musimy brać pod uwagę kilka kwestii. Nie ma tam bowiem najczęściej windy.

mieszkania na sprzedaż

Zdarzają się odrestaurowane kamienice w różnych miastach z zamontowaną windą, ale najczęściej po takim remoncie mieszkania są sprzedawane na rynku komercyjnym dla przedsiębiorców. Znajdują się tam najczęściej kancelarie prawne. Po wyremontowaniu kamienice są bardzo ładne i doskonale pasują do eleganckiej, prestiżowej kancelarii notarialnej lub adwokackiej.

Piękne mieszkania na sprzedaż w kamienicach w centrum miasta

W kamienicach piętra są dość wysokie, dlatego jeżeli mieszkanie na sprzedaż nie znajduje się na parterze trzeba liczyć się, że każdego dnia konieczne będzie pokonywanie dużej ilości schodów. O ile młode osoby nie mają z tym problemu, w przypadku rodzin z małymi dziećmi lub osób starszych może wydawać się już to nieco kłopotliwe.

Dlatego mieszkania na sprzedaż w ładnie wyremontowanych kamienicach polecane są osobom młodym, które nie mają problemu z wchodzeniem na wyższe kondygnacje. Mieszkanie w kamienicy można pięknie zaaranżować, będzie ono bez wątpienia bardzo oryginalne i jedyne w swoim rodzaju. Wiele osób lubi takie wnętrza i potrafi długo przeglądać oferty aż znajdą  odpowiednią.

galeria zdjęć