Wyszukiwanie ofert

rodzaj nieruchomości

transakcja

lokalizacja

cena (od - do)
-

powierzchnia (od - do)
-

ilość pokoi (od - do)
-

numer oferty

« wróćMieszkania w Koszalinie cz.3

Biura nieruchomości sprzedają na bieżąco mieszkania ze swojej oferty. Klienci, którzy nie interesują się branżą budowlaną często nie wiedzą nawet o nowych przepisach. Nie zdają sobie sprawy z tego, że ceny mieszkań oferowanych obecnie na rynku mogę wkrótce wzrosnąć. Obecnie już wysokie ceny mieszkań powodują, że coraz mniej osób otrzymuje pozytywną decyzję kredytową z banku. Kredyty hipoteczne udzielane są ostrożnie, po sprawdzeniu wielu warunków.

Mieszkania w Koszalinie

Pracownicy banku sprawdzają ile osób jest na utrzymaniu kredytobiorcy i w jakiej branży pracuje. Branże rozwojowe takie jak IT mogą liczyć na pozytywne rozpatrzenie prośby o kredyt. Wzrost cen mieszkań może jeszcze bardziej ograniczyć liczbę klientów, którzy będą mogli kupić nowe mieszkanie. Zdolność kredytowa niezbędna do otrzymania kredytu hipotecznego dla wielu osób będzie nieosiągalna.
mieszkanie na sprzedaż koszalin
Nawet jeżeli Państwo zaoferuje pomoc w zakresie wkładu własnego w wysokości 20% wartości kredytu. Oprócz wprowadzonej nowej normy WT2021 Ministerstwo Rozwoju zapowiedziało wprowadzenie nowych przepisów dotyczących rozwiązań architektonicznych dla osób niepełnosprawnych i starszych. Niewątpliwie każde dodatkowe rozwiązanie architektoniczne wiąże się z dodatkowymi kosztami.

Deweloper ponosząc większe koszty budowy będzie chciał przenieść je na kupujących. Mieszkania będą nowoczesne, energooszczędne, dostosowane dla osób niepełnosprawnych ale jednocześnie bardzo drogie. Zwiększy się rynek wynajmu mieszkań. Trudno dostępne mieszkania przez niektórych najemców będą wynajmowane przez całe życie. Wzorem państw zachodnich w dużych miastach mieszkania będą bardzo drogie i nieosiągalne dla wielu osób.

galeria zdjęć