Wyszukiwanie ofert

rodzaj nieruchomości

transakcja

lokalizacja

cena (od - do)
-

powierzchnia (od - do)
-

ilość pokoi (od - do)
-

numer oferty

« wróćMieszkanie/dom w Koszalinie - zwierzęta cz. 3

Na początku kwietnia 2017 r. Kantar Public (dawniej Zespół Badań Społecznych TNS Polska) przeprowadził badanie dotyczące posiadania zwierząt w gospodarstwach domowych. Wynika z niego, że ponad połowa Polaków posiada zwierzęta domowe (52%). Zdecydowane większość posiada psa (42%), na drugim miejscu  kota (26%). Co piąty ankietowany posiada zarówno psa jak i kota ( 28%). Z badania wynika, że więcej zwierząt mają mieszkańcy mniejszych miast i wsi.

W dużych aglomeracjach często z braku warunków i czasu właścicieli zmuszeni są oni zrezygnować z posiadania zwierząt. Z badania wynika, że zwierzęta bardzo często posiadali właściciele, którzy mają także dzieci.  Być może związane jest to z przekonaniem, że posiadanie zwierzęcia może mieć wiele zalet, wśród nich można wyróżnić: redukcję poziomu stresu, lek na samotność, poczucie bezpieczeństwa, dobra szkoła nauki empatii, czy też doskonała lekcja odpowiedzialności.

Osoby poszukujące nieruchomości posiadające zwierzęta moją także określone potrzeby i oczekiwania. Skorzystanie z usług... 

biura nieruchomości w Koszalinie

...w tym zakresie może ułatwić poszukiwanie wymarzonego własnego M. Agent nieruchomości rozważy bowiem wszystkie warunki biorąc pod uwagę potrzeby wszystkich osób, które mają zamieszkać w nowym miejscu.

biuro nieruchomości koszalin

We wcześniejszych artykułach wspomnieliśmy, że w przypadku dużych zwierząt warto rozważyć zakup domu jednorodzinnego, samodzielnego, w zabudowie bliźniaczej, ostatecznie szeregowca. W tym ostatnim bowiem pies będzie miał dość ograniczone możliwości poruszania się. Będzie mógł przebywać tylko z tyłu domu lub z przodu. Zamykając dom idąc do pracy nie będzie mógł swobodnie przechodzić i być po obu stronach domu.

Sprzedaż mieszkań Koszalin

W przypadku posiadania małego czworonoga nie ma ograniczeń. Można także bez przeszkód wybrać małe mieszkanie. Jeżeli dopiero rozważamy zakup pupila wówczas warto poczytać informacje na temat określonych ras. Należy pamiętać, że takie zwierzęta mogą żyć nawet 18-20 lat. Zatem wybór czworonoga powinien być przemyślany i dostosowany do możliwości czasowych, finansowych i lokalowych właścicieli. Chcemy bowiem, aby zwierzęta czuły się w naszym mieszkaniu lub domu dobrze. Nie męczyły się i żyły spokojnie jak najdłużej.