Wyszukiwanie ofert

rodzaj nieruchomości

transakcja

lokalizacja

cena (od - do)
-

powierzchnia (od - do)
-

ilość pokoi (od - do)
-

numer oferty

« wróćMieszkanie w Koszalinie lub dom w Koszalinie przyjazny dla zwierząt cz. 1

Biuro nieruchomości w Koszalinie

...doskonale zna lokalny rynek nieruchomości. Pośrednicy wiedzą jakie mieszkania i domy mają aktualnie w ofercie. Skorzystanie z ich usług może znacznie przyspieszyć proces zakupu odpowiedniego mieszkania, spełniającego oczekiwania kupującego.

Mieszkanie na sprzedaż w Koszalinie 

Coraz więcej osób szukających mieszkania lub domu posiada zwierzęta. Przede wszystkim ważna jest lokalizacja nieruchomości. W przypadku posiadania psa, warto sprawdzić czy w okolicy znajdują się przyjazne dla niego miejsca. Będą to parki, lasy lub wybieg dla czworonogów. Duże psy szczególnie potrzebują dużo ruchu i dość regularnych spacerów. W takim przypadku warto zastanowić się nad kupnem  domu jednorodzinnego, samodzielnego lub w zabudowie bliźniaczej. Dużym psom często w mieszkaniach ogrzewanych przez centralne ogrzewanie, na małej powierzchni jest bardzo gorąco.

biuro nieruchomości koszalin

Wysoka temperatura powoduje, że zwierzętom jest ciepło i częściej chcą wychodzić na spacer. Może być to dość uciążliwe nie tylko dla samych właścicieli ale także dla sąsiadów. Ciągłe spacery z psem po klatce schodowej mogą drażnić osoby, które lubią porządek i czystość. Pies bowiem na łapach przenosi wszystko to co zebrał na spacerze. W przypadku domu jednorodzinnego zwierzęta mają więcej swobody. Niemal cały dzień mogą przebywać na dworze a tylko w nocy wewnątrz. Pies czuje się swobodnie i rzadko kiedy przeszkadza sąsiadom jego szczekanie w ciągu dnia. Raczej są zadowoleni, że pies daje sygnał, że w pobliżu jest ktoś obcy.

Dom na sprzedaż w Koszalinie

Dom jest też bardzo dobrym miejsce dla kotów. Mogą one swobodnie chodzić, najczęściej zwiedzają okolice, łatwo przedostając się pomiędzy płotami a na noc wracają do swoich właścicieli. Psy są bardzo często mocno związane emocjonalnie ze swoim właścicielem. Bardzo źle znoszą rozłąkę. Pozostawianie ich na wiele godzin samych w mieszkaniu często prowadzi do konfliktów sąsiedzkich. Zwierzęta tęskniąc nierzadko dużo i głośno szczekają. Przepisy w zakresie porządku publicznego znajdziemy w Art. 51. § 1. Kodeksu wykroczeń. Za zakłócanie spokoju, porządku publicznego czy spoczynku nocnego przewidziano karę aresztu, ograniczenia wolności lub grzywny.