Wyszukiwanie ofert

rodzaj nieruchomości

transakcja

lokalizacja

cena (od - do)
-

powierzchnia (od - do)
-

ilość pokoi (od - do)
-

numer oferty

« wróćNieruchomości Koszalin cz.1

Na rynku nieruchomości znajduje się wiele mieszkań wystawionych na sprzedaż. Wybranie odpowiedniego nie należy do łatwego zadania. Kupujący zanim podejmą ostateczną decyzję i podpiszą umowę kupna biuro nieruchomości w Koszalinie prezentuje im kilka nieruchomości. Oglądają je pod kątem funkcjonalności i łatwości codziennego korzystania z niej. Jeżeli kupujący jest osobą starszą najważniejsze dla niej są udogodnienia dla osób w podeszłym wieku. Windy, podjazdy, parkingi dla osób niepełnosprawnych, bliskość infrastruktury takiej jak przychodnie lekarskie, apteki czy sklepy.

Biuro nieruchomości Koszalin

Rodzina z dziećmi potrzebuje mieszkania funkcjonalnego, blisko przedszkoli, szkół, przystanków komunikacji miejskiej. Ze względu na wysokie ceny mieszkań wiele rodzin nie może pozwolić sobie na zakup drogich mieszkań. Decydują się na zakup nieruchomości niewielkich ale ustawnych. Dla każdego dziecka planują osobne miejsce do zabawy i nauki. Sytuacja związana z pandemią zmieniła potrzeby rodzin z dziećmi. Szczególnie dotyczy to rodzin posiadających dzieci i młodzież uczącą się w szkole.
nieruchomości Koszalin

Pokój przeznaczony dla dzieci, w którym do tej pory mieszkało rodzeństwo w czasie nauki zdalnej okazuje się zbyt mały. Szczególnie jest to trudne w sytuacji kiedy rodzina posiada dzieci, z których jedno dziecko uczęszcza do szkoły a drugie nie chodzi jeszcze ani do szkoły ani do przedszkola. Uczeń zgłaszający swoją obecność na lekcji on-line zagłuszany jest przez płaczące niemowlę lub dwulatka, przebywającego w tym samym pokoju.

Warunku nauki dla niektórych dzieci stały się bardzo trudne. Niektórzy rodzice w trosce o poprawę warunków nauki dzieci podjęli decyzję o zamianie mieszkania na większe. Na takie rozwiązanie mogły pozwolić sobie rodziny posiadające oszczędności. Zgłosiły one chęć zamiany mieszkania lub sprzedaży i kupna nowego do biura nieruchomości. Ze względu na sytuację chciały jak najszybciej doprowadzić wiązaną transakcję do szczęśliwego końca. Samodzielne szukanie nieruchomości i połączenie kilku transakcji w tym samym czasie mogłoby trwać wiele miesięcy a nawet przedłużyć się do roku lub dwóch lat.