Wyszukiwanie ofert

rodzaj nieruchomości

transakcja

lokalizacja

cena (od - do)
-

powierzchnia (od - do)
-

ilość pokoi (od - do)
-

numer oferty

« wróćNieruchomości Koszalin cz.2

Kontynuujemy temat nauki zdalnej uczniów podczas pandemii Covid-19. Nowa sytuacja wiele osób całkowicie zaskoczyła. Kupując kilka lat wcześniej mieszkanie właściciele nie sądzili, że nauka uczniów przeniesie się do mieszkań i domów.  Uczniowie od czwartej klasy szkoły podstawowej do studentów zostali przeniesieni na naukę zdalną. W mieszkaniach pozostało także wielu dorosłych, których pracodawcy zdecydowali się na pracę zdalną. Nagle w mieszkaniach zrobiło się bardzo ciasno.

Nieruchomości Koszalin

Lekcje on-lina wymagają od ucznia skupienia i aktywnego udziału w lekcjach. Nauczyciele nierzadko słyszą odgłosy z mieszkań, w których przebywają  uczniowie. Słychać rodziców prowadzących negocjacje handlowe, rozmawiających ze znajomymi oraz zabawy lub naukę rodzeństwa. Warunki do pracy i nauki dla wielu osób pogorszyły się. Dzieciom trudno skupić się na lekcji i brać w niej aktywny udział. Mieszkania okazały się nieprzystosowane. Rodzice zaczęli zastanawiać się w jaki sposób mogą je dostosować aby nauka dzieci przebiegała w lepszych warunkach.
nieruchomości Koszalin

Bezsprzecznie konieczne stało się przystosowanie miejsca do nauki aby uczeń lepiej mógł skupić swoją uwagę. Specjaliści od nieruchomości w zakresie wystroju wnętrz polecają w takim miejscu nie umieszczać rzeczy rozpraszających uwagę. Mogą do nich należeć gry, zabawki czy telewizor. Biurko i wygodne krzesło najlepiej odwrócić  tyłem do innego stanowiska pracy. W takim ustawieniu mebli podczas lekcji nikt nie może rozpraszać ucznia. Im mniej takich elementów tym uczeń jest bardziej skupiony na lekcji. Poszukujący mieszkań na sprzedaż inaczej patrzą na ich wystrój i ich możliwości aranżacji. Nowa sytuacja zmieniła sposób myślenia.

Mieszkanie oprócz odpoczynku, relaksu stało się biurem i szkołą, w której przebywają pracownicy u uczniowie całymi dniami. Zatem miejsce do nauki i pracy trzeba przystosować w taki sposób aby było przede wszystkim bardzo wygodne. Biurka z możliwością regulacji i wygodne krzesła to konieczne elementy miejsca przystosowanego dla ucznia lub pracownika. W ostatnim czasie wiele osób zdecydowało się na przemeblowanie swoich mieszkań dostosowując je do warunków zdalnego nauczania i pracy.

Rodziny posiadające większe oszczędności w związku przedłużającą się pandemią decydowały się ostatecznie na zakup szeregowców, bliźniaków lub małych samodzielnych domów, aby poprawić komfort życia całej rodzinie.  Takie zapytania wpływały do biura nieruchomości w Koszalinie.