Wyszukiwanie ofert

rodzaj nieruchomości

transakcja

lokalizacja

cena (od - do)
-

powierzchnia (od - do)
-

ilość pokoi (od - do)
-

numer oferty

« wróćNieruchomości Koszalin cz.3

Nauka i praca zdalna zmieniła przyzwyczajenia wielu rodzin. Zakup domu z ogródkiem wielu rodzinom poprawił komfort życia. Nie wszyscy klienci biura nieruchomości mogli pozwolić sobie na zakup tak dużej nieruchomości. Wiele zapytań przychodzących do biura dotyczyło zamiany mieszkań na większe chociaż o kilka metrów kwadratowych, aby wygospodarować dodatkowy pokój dla ucznia lub rodzica.

Agencja nieruchomości Koszalin

Przebywanie niemal całymi dniami w mieszkaniu stało się dla wielu osób trudne do zniesienia. W początkowej fazie rodziło wiele konfliktów, z czasem właściciele mieszkań zaczęli szukać różnych rozwiązań, aby poprawić komfort życia, nauki i pracy. Poprzestawianie mebli pomagało osiągnąć zamierzony cel. Osoby, którym nie udało się zaoszczędzić na kupno większego mieszkania mogły poprawić jakość codziennego funkcjonowania.

agencja nieruchomości Koszalin

Dla ucznia obok dobrze postawionego biurka, wygodnego krzesła i braku rozpraszających gier i zabawek, ważne było ustawienie szafek, w których mógłby trzymać zeszyty i książki. Jeżeli to było tylko możliwe kącik do nauki organizowano przy oknie, aby dopływ światła dziennego był największy. Tablica korkowa lub magnetyczna powieszona nad biurkiem ułatwiała organizację pracy, uczeń mógł tam umieścić najważniejsze informacje, przypominające o ważnych spotkaniach on-line, zadaniach domowych i projektach.

Mieszkania stały się prawdziwym miejscem intensywnej pracy i nauki. Uczniowie zaczęli przebywać w nich wiele godzin. Szczególnie zimą kiedy pogoda nie była najlepsza. Wielu właścicieli mieszkań zdecydowało się także przeprowadzić niewielkie remonty. Mieszkania przemalowywano na kolory sprzyjające uczeniu się i skupieniu uwagi. Koncentrację uwagi poprawiał pastelowy żółty. Według specjalistów kolory biały, szary lub odcienie niebieskiego pomagały w analitycznym myśleniu.

Pracownicy biur nieruchomości oprowadzając klientów po mieszkaniach zauważyli zmianę ich funkcjonalności.  Rozmieszczenie mebli i kolorystyka zmieniła wiele mieszkań często na korzyść. Stały się one przytulne i wygodne do nauki i pracy.