Wyszukiwanie ofert

rodzaj nieruchomości

transakcja

lokalizacja

cena (od - do)
-

powierzchnia (od - do)
-

ilość pokoi (od - do)
-

numer oferty

« wróćNowe domy na sprzedaż Koszalin

Nowe domy w Koszalinie. Domy w zabudowie szeregowej w Koszalinie w promocyjnych cenach. Oferta sprzedaży domów z obniżką o 20000 zł, przy zakupie do dnia 15.06.2020. Oferta sprzedaży domu jest ofertą bezpośrednią, bez marży naszego biura nieruchomości, kupujący nie ponosi jakichkolwiek dodatkowych kosztów. Dodatkowo w związku z faktem, że zakup jest dokonywany bezpośrednio z rynku pierwotnego kupujący nie płaci podatku PCC.

Domy w zabudowie szeregowej, jak również mieszkania w ramach specjalnie wykonanego projektu, z nowoczesnymi rozwiązaniami technologicznymi. Każdy budynek budowany z wysokiej jakości materiałów w technologii Silka. Zaletami bloczków silikatowych są m.in.:

- bloczki silikatowe  są produktami całkowicie naturalnymi, ekologicznymi,

- silikaty to jeden z najbardziej wytrzymałych materiałów ściennych dostępnych na rynku, są twardsze nawet od ceramiki,  mają zdolność dodatkowego samoutwardzania,

- silikaty są ciężkimi materiałami, co oznacza, że również dobrze tłumią hałas,

-  charakteryzują się odczynem zasadowym, co nie sprzyja rozwojowi pleśni i grzybów,

-  charakteryzują się najwyższą wymaganą odpornością na ogień,

- odchylenia na budowie są minimalne, ściany wychodzą niemal idealnie równe.

Strop w systemie Terriva. Stropy te mają dobrą izolacyjność termiczną i akustyczną, przy jednoczesnym niewielkim ciężarze konstrukcji. Dach kryty blachodachówką. Ściany zewnętrzne nowych domów ocielone styropianem, połać dachu wełną mineralną 30 cm. Okna energooszczędne trzyszybowe. Ogrzewanie: piec dwufunkcyjny.  Każdy z domów posiada ogród. Uzbrojenie: prąd, woda, gaz, kanalizacja.

Domy o metrażu od 71,06 mkw do 97,99 mkw.

Termin zakończenia budowy I kwartał 2021 roku.

Dzielnica Koszalin Rokosowo. Dom przy skrzyżowaniu Westerplatte-Czwartaków.  Inwestycja realizowana w atrakcyjnej lokalizacji, niedaleko lasu i miejsc spacerowych przy uwzględnieniu pełnej infrastruktury i łatwej komunikacji z innymi punktami miasta.  Ulica Westerplatte prowadzi bezpośrednio do terenów leśnych. W niedalekiej odległości do 1 km znajduje się również droga wojewódzka 206 łącząca Koszalin z Miastkiem oraz 203 którą można dojechać z Koszalina przez Darłowo, Postomino do Ustki.

Szczegółowy nowych domów tutaj.