Wyszukiwanie ofert

rodzaj nieruchomości

transakcja

lokalizacja

cena (od - do)
-

powierzchnia (od - do)
-

ilość pokoi (od - do)
-

numer oferty

« wróćNowe mieszkanie Koszalin

Zanim kupisz mieszkanie

Niezbyt często w życiu stajemy przed decyzją zakupu mieszkanie. Zawsze przy tej okazji pojawia się stres i wiele pytań. Jak dokonać wyboru mieszkania. Jakie kupić? Na jakiej zależy nam lokalizacji? Kupić mieszkanie za kredyt, za gotówkę, czy próbować zamienić się dopłacając do zamiany? Mieszkanie nowe, a może używane z rynku wtórnego? Ile pokoi i jaki rozkład mieszkania? Pytania ciągną się bez końca i odpowiedzi rodzą następne. Coraz częściej nabywcy najczęściej decydują się na zakup na rynku pierwotnym. Dlaczego warto?

Będziesz właścicielem

Jako Polacy lubimy posiadać coś na własność, a zwłaszcza nieruchomości. Wartości dodaną dla wielu osób jest posiadanie nieruchomości od samego początku, od momentu wybudowania. Daje to wiele możliwości. Można dowolnie kreować przestrzeń. Nadać mieszkaniu klimat, i w żaden sposób nie sugerować się tym, co już wcześniej stworzyli poprzedni właściciele. Brak konieczności przeprowadzania uciążliwych remontów. Stworzenie własnej niepowtarzalnej historii nowego mieszkania. Nowe mieszkanie można wykończyć i wyposażyć według własnego uznania. Zbędny staje się wspomniany remont lokalu. Zawsze podwyższa on znacznie koszty inwestycji. Można również skorzystać z pakietów oferowanych przez deweloperów.

Mieszkania w Koszalinie

Rynek pierwotny i rynek wtórny w nieruchomościach jednak równoważą się. Nowe mieszkanie w Koszalinie można kupić w wielu dzielnicach i okolicach Koszalina. Dzięki inwestycjom jest spory wybór nowych mieszkań już gotowych jak i wkrótce oddawanych do odbioru.

Funkcjonalność mieszkań

Nowe mieszkania to najnowocześniejsze trendy architektoniczne i nowoczesne, ekologiczne, energooszczędne technologie budowlane. Inwestor budujący nowe mieszkania dokłada zawsze starań, aby każda nowa inwestycja była funkcjonalna i estetyczna. Ważna jest wygoda przyszłych mieszkańców. Części wspólne budynków mają wysoki standard. W starych budynkach nie zawsze tak jest. Niekiedy klatka schodowa nie jest tak zadbana, czysta, a windy jako takie są. W nowych inwestycjach nie znajdziemy obdrapanych ścian, uszkodzonych drzwi wejściowych. Standardem są nowoczesne windy, zjeżdżające na parkingi podziemne, a także zadbane części rekreacyjne.

Nowe mieszkania, a prawo

Dodatkowym atutem jest to, że kupując nowe mieszkanie ma się zagwarantowaną sytuację prawną mieszkania. Nie ma zawaluowanych obciążeń hipoteki, które mogą się mieć miejsce przy kupnie mieszkania z nie do końca jasną sytuacją na rynku wtórnym. Na rynku pierwotnym właścicielem mieszkania jest albo deweloper albo bank. Raczej nie powinny i nie występują tu zagrożenia z tytułu spraw dziedziczenia. Na pewno nie kupi się mieszkania z lokatorem. Umowa deweloperska jest w formie aktu notarialnego. Koszty dzielone są między dewelopera i nabywcę.

Zobacz również: Nowe mieszkania Koszalin