Wyszukiwanie ofert

rodzaj nieruchomości

transakcja

lokalizacja

cena (od - do)
-

powierzchnia (od - do)
-

ilość pokoi (od - do)
-

numer oferty

« wróćNowy Rok nowe mieszkanie, biuro nieruchomości w Koszalinie cz. 2

Nowy Rok nowe mieszkanie, biuro nieruchomości w Koszalinie cz. 2

Nowy rok zachęca do zmian we własnym życiu. Dlatego tak jak opisaliśmy w poprzednim artykule dużo osób chce rozpocząć nowy etap swojego życia w nowym mieszkaniu. Czasami jest to zakup zupełnie nowej nieruchomości a czasami zamiana na mniejszą lub większą. Mieszkanie w Polsce nadal kojarzy się z poczuciem bezpieczeństwa. Nie ma zwyczaju wynajmowania przez wiele lat mieszkania bez posiadania własnego. Moda w Zachodniej Europie na wynajmowanie mieszkań, szczególnie w dużych miastach jeszcze do Polski nie dotarła.Dobrze zrobić to z pomocą biura nieruchomości w Koszalinie.

Koszalin biuro nieruchomości

Dlatego póki co szczególnie młode osoby chcą jak najszybciej kupić własne mieszkanie. Z czasem kiedy mieszkania będą coraz droższe ich wynajmowanie może być jedyną możliwością. Coraz droższe i trudniej dostępne kredyty znacznie ograniczają transakcje na rynku nieruchomości. W biurach nieruchomości w Koszalinie najdłużej pośrednicy sprzedają mieszkania i domy duże i drogie. Trudno otrzymać wysoki kredyt nie mając solidnego zabezpieczenia i dobrze płatnej pracy w pewnym zawodzie. Mimo, że wynagrodzenia ciągle rosną dzieje się to zdecydowanie wolniej niż ceny za metr nieruchomości dostępnej na rynku.

agencja nieruchomości koszalin

Programy państwowe nadal nie zabezpieczają potrzeb mieszkaniowych Polaków. Dużo z nich chciałoby się szybciej usamodzielnić i wyprowadzić od rodziców, jednak zbyt wysokie ceny mieszkań sprawiają, że możliwość ich kupienia coraz bardziej się oddala. Bez wątpienia w biurach nieruchomości w Koszalinie najszybciej sprzedają się mieszkania o niewielkim metrażu. Kupują je najczęściej młode osoby, które chcą mieszkać samodzielnie lub małżeństwa. Czasami takiego mieszkania szukają też osoby starsze, których nie stać już na utrzymywanie dużego domu.

Agencja nieruchomości w Koszalinie

Taka nieruchomość jednak musi być bez barier architektonicznych, z windą, podjazdami, szerokimi drzwiami i innymi ułatwieniami. Mieszkanie dla osób starszych powinno znajdować się blisko infrastruktury takiej jak apteki, przychodnie, sklepy, banki, poczta. Osoby starsze najczęściej nie korzystają z bankowości internetowej i częściej niż inne osoby chodzą na pocztę. Z czasem zapewne będzie się to zmieniało. Niedaleko mieszkania dla seniorów dobrze jeśli znajduje się park lub inne miejsce rekreacyjne. Osoby starsze powinny jak najwięcej spacerować na świeżyć powietrzu. W biurze nieruchomości w Koszalinie takie mieszkania można z pomocą pośredników szybko znaleźć.

 

galeria zdjęć