Wyszukiwanie ofert

rodzaj nieruchomości

transakcja

lokalizacja

cena (od - do)
-

powierzchnia (od - do)
-

ilość pokoi (od - do)
-

numer oferty

« wróćPoczątek roku w biurze nieruchomości w Koszalinie cz. 3

Początek roku w biurze nieruchomości w Koszalinie cz. 3

Wracamy w tym artykule do tematu zbyt dużych i drogich mieszkań. Przy obecnym wzroście cen energii i gazu starsze osoby mają duże problemy z opłacaniem bieżących rachunków domowych. Zastanawiają się coraz częściej nad zamianą na mniejsze. Bez wątpienia taka transakcja dla starszych osób jest trudna do zrealizowania. Poszukiwanie klientów na własny dom lub duże mieszkanie, do tego znalezienie niemal w tym samym czasie małego mieszkania wydaje się niewykonalne. Bez wątpienia dobrym pomysłem jest zlecenie tego zadania do biura nieruchomości w Koszalinie.

Nieruchomości Koszalin

Trzeba pamiętać, że mieszkania i domy z dużym metrażem bardzo trudno sprzedać. Z pewnością bardzo dużo zależy od ich lokalizacji, stanu technicznego i wystroju. Domy zlokalizowane poza miastem, znajdujące się poza granicami administracyjnymi miasta do około 6 km mają szansę na dość szybką sprzedaż. Nieco dalej położone mają mniejsze szanse. Bez wątpienia domami w pobliżu miasta najczęściej zainteresowane są duże rodziny z dziećmi. Poszukują spokojnego miejsca, z większym metrażem i ogrodem.

biuro nieruchomości Koszalin

Z doświadczeń biura nieruchomości w Koszalinie wynika, że dom powinien być drze skomunikowany z miastem i otoczony jakąkolwiek infrastrukturą, typu sklepy przychodnie, apteka. Jeżeli w miejscowości znajduje się szkoła podstawowa znacznie ułatwia podjęcie decyzji o zakupie rodzinom z małymi dziećmi. Dojazd małych dzieci autobusami codziennie do szkoły jest uciążliwy i niebezpieczny. Duże rodziny szukają dużych metrażem mieszkań i domów.

Agencje nieruchomości w Koszalinie

Rodzice chcą zapewnić jak najlepsze warunki swojej rodzinie. Z doświadczenia biur nieruchomości w Koszalinie wynika, że bardzo ważna jest ich lokalizacja. Mniej istotna jest aranżacja wnętrza, ponieważ i tak przygotowani są na przeprowadzenie remontu i dostosowanie mieszkania dla dużej rodziny. Zdecydowanie ważniejszy jest adres nieruchomości. Już na pierwszym spotkaniu w biurze nieruchomości w Koszalinie pośrednicy są w stanie ocenić i określić możliwości przeprowadzenia transakcji zamiany, kupna czy sprzedaży nieruchomości.

Potrafią oszacować także mniej więcej czas jak długo taki proces może potrwać. Bez wątpienia biura nieruchomości w Koszalinie nie każdej transakcji mogą się podjąć dlatego koniecznie trzeba określić szczegółowo oczekiwania, przewidywany czas i koszt. Dlatego spotkanie w biurze nieruchomości w Koszalinie z pośrednikiem może być kluczowe w podjęciu ostatecznej decyzji dotyczącej nieruchomości.

galeria zdjęć