Wyszukiwanie ofert

rodzaj nieruchomości

transakcja

lokalizacja

cena (od - do)
-

powierzchnia (od - do)
-

ilość pokoi (od - do)
-

numer oferty

« wróćRemont mieszkania przed sprzedażą przez biuro nieruchomości w Koszalinie cz. 2

Remont mieszkania przed sprzedażą wydaje się być działaniem przesadzonym. Jednak może okazać się trafiony, jeżeli mieszkanie przez to będzie wyglądało ładniej i szybko znajdzie nowych właścicieli. Pośrednicy z biur nieruchomości w Koszalinie widzą, że mieszkania wyremontowane można łatwo sprzedać i często za wyższą cenę niż podobne w zbliżonej lokalizacji i metrażu. Pierwsza prezentacja mieszkania odbywa się w Internecie, od dobrych zdjęć bardzo dużo zależy.

Sesja zdjęciowa mieszkania wykonana przez biuro nieruchomości w Koszalinie

Dlatego warto poprosić o profesjonalną sesję zdjęciową w biurze nieruchomości w Koszalinie. Pośrednicy nieruchomości regularnie biorą udział w specjalistycznych szkoleniach. Potrafią przygotować profesjonalną ofertę z dobrymi zdjęciami i filmami prezentujące nieruchomość. Klienci są obecnie mocno wymagający i oczekują wielu informacji i szczegółowych zdjęć. Dobrze wykonane zdjęcia nieruchomości oglądane na komputerze nie będą traciły na jakości.

Klienci po ich otrzymaniu najczęściej powiększają je do dużo większych rozmiarów. Przeglądają wszystkie zakamarki, które bez powiększenia obrazów nie byłyby możliwe do zobaczenia. Klienci, którzy samodzielnie robią zdjęcia nieruchomości nie zwracają uwagi na ubrania, kosmetyki, buty i inne elementy, które po wykonaniu zdjęć mieszkania są zbyt widoczne. Mieszkanie do zdjęć musi być dobrze przygotowane. Czasami pracownicy z biura nieruchomości w Koszalinie zalecają przeprowadzenie w nim chociaż niewielkiego remontu.

Biuro nieruchomości w Koszalinie

Odnowione mieszkania w sprzedaży biura nieruchomości w Koszalinie

Już przemalowanie ścian na jaśniejszy lub wyrzucenie niepotrzebnych mebli może zmienić wygląd nieruchomości. W małych mieszkaniach każdy szczegół jest ważny. Jasne kolory pozytywnie nastrajają i sprawiają, że mieszkanie wydaje się jasne i czyste. Bez wątpienia wydaje się też być bardziej przestronne. Klienci z biura nieruchomości w Koszalinie kiedy je oglądają mają wrażenie, że jest ono większe i bardziej ustawne. Dlatego każdy nawet niewielki remont warto przed sprzedażą wykonać. Ciężkie przytłaczające ciemne meble pomniejszają wnętrze dlatego warto zamienić je na lekkie i jasne.

galeria zdjęć