Wyszukiwanie ofert

rodzaj nieruchomości

transakcja

lokalizacja

cena (od - do)
-

powierzchnia (od - do)
-

ilość pokoi (od - do)
-

numer oferty

« wróćRynek nieruchomości Koszalin, a pandemia COVID-19 cz.3

Sytuacja na rynku gospodarczym spowodowana pandemią jeszcze nie zakończyła się. Bezsprzecznie trudno określić, w jakim kierunku będzie się rozwijać. Biura nieruchomości obserwują rynek i mają pewne spostrzeżenia.

Mieszkania na sprzedaż Koszalin


Widzą stały wzrost cen mieszkań, zarówno na rynku pierwotnym jak i wtórnym. Cena metra kwadratowego z miesiąca na miesiąc jest coraz wyższa. Developerzy sprzedają praktycznie plany budowy. Biura nieruchomości nie mają wątpliwości, że ceny mieszkań będą w najbliższym czasie rosnąć. Do jakiego poziomu trudno jeszcze w tej chwili przewidzieć. Mieszkań na rynku wtórnym jest coraz mniej, ponieważ ich właściciele także widzą wzrost cen za metr kwadratowy i chcą sprzedać je w jak najlepszej cenie. Liczą na to, że za pół roku będą mogli wziąć za nie dużo wyższą kwotę niż na początku roku.

sprzedaż mieszkań Koszalin

Niepewna sytuacja na rynku powoduje, że oszczędności w bankach nie są już ani opłacalne ani bezpieczne. Najlepszą inwestycją wydaje się zakup nieruchomości. Jeżeli planujesz obrót nieruchomością warto zastanowić się nad wizytą w biurze nieruchomości. Zatrudnieni tam specjaliści od lat obserwują rynek nieruchomości, znają pewne trendy i społeczne zachowania w czasach kryzysu. Mając wieloletnie doświadczenie są w stanie doradzić i pomóc podjąć decyzję, co do sprzedaży lub kupnie nieruchomości.

Sprzedaż mieszkań Koszalin


Pomogą jak wybrać mieszkanie, aby na nim nie stracić. Ze względu na specyfikę biura nieruchomości będą prowadziły swoją działalność bez zmian. Mimo, iż więcej działań prowadzonych jest przez Internet to i tak musi dojść do spotkania, obejrzenia ostatecznie wybranych ofert i zakupu nieruchomości u notariusza. Biuro nieruchomości kontaktuje się z klientami telefonicznie i e-mailowa, aby transakcja przebiegała szybko i bez problemów.

Przygotowuje umowy, oświadczenia, dokumenty do notariusza. Czas, jaki należy spędzić w biurze ze względu na pandemię ograniczono do minimum. Z pewnością takie działania są w trosce o bezpieczeństwo klientów. Na zakończenie warto wspomnieć o tym, że pracownicy biura nieruchomości w Koszalinie przestrzegają wszystkich zasad związanych z ograniczeniami związanymi z COVID-19.