Wyszukiwanie ofert

rodzaj nieruchomości

transakcja

lokalizacja

cena (od - do)
-

powierzchnia (od - do)
-

ilość pokoi (od - do)
-

numer oferty

« wróćRynek wtórny, pomoc biura nieruchomości w Koszalinie cz. 3

Mieszkania z rynku wtórnego bardzo się różnią. W ofercie biura nieruchomości w Koszalinie znajdziemy nowoczesne, wyremontowane piękne mieszkania ale także do remontu. Bez wątpienia mieszkanie, w którym trzeba przeprowadzić większy remont powinno być tańsze. Nowy właściciel do ceny mieszkania musi doliczyć wysokie koszty remontu. Niestety nie zawsze tak jest, że mieszkanie do remontu jest tańsze od już wyremontowanego.

Agencja nieruchomości Koszalin

Zdarzają się nieruchomości, za które właściciele żądają więcej niż jest tego warte. Pośrednicy nieruchomości z biura nieruchomości w Koszalinie informują właścicieli nieruchomości jakie mieszkania w okolicy są wystawione na sprzedać. Jaki jest ich standard i jaka cena. Zachęcają do dostosowania oczekiwań do sytuacji na rynku nieruchomości. Jednak nie zawsze klienci słuchają. Niektórzy czekają na super okazję, klienta, który zdecyduje się na zakupi ich nieruchomości ze względu na inne jego walory.

biuro nieruchomości Koszalin

Niewątpliwie takim atutem może być położenie mieszkania. Z pewnością klienci szukający nieruchomości zlokalizowanej na konkretnym osiedlu, w pobliżu dobrego przedszkola czy szkoły mogliby się zdecydować na taki krok. Są klienci, którzy szukają mieszkania blisko starszych rodziców i bardziej liczy się dla nich lokalizacja niż jego stan techniczny i wygląd. Nie zdarza się to bardzo często dlatego warto zadbać o własne mieszkanie przed jego sprzedażą.

Koszalin biuro nieruchomości

Każdy remont, który na stałe podniesie jego standard może mieć decydujący wpływ na to, jak długo biuro nieruchomości w Koszalinie będzie je sprzedawać i jaką ostatecznie uda się wynegocjować za nie cenę. Mieszkania zaniedbane warto odświeżyć, odnowić i poprawić jego wygląd. Dzięki dużej ilości nowoczesnych materiałów do wykończenia wnętrz można stare pomieszczenia szybko zmienić.

Zamiast zrywać płytki ceramiczne w łazience można je pomalować specjalną białą farbą do płytek ceramicznych. Na podłodze położyć panele winylowe w ciekawe wzory. W Internecie można znaleźć dużo inspiracji i przykładów szybkiej metamorfozy mieszkań wykończonych w stylu lat 80. W sytuacji kiedy trudno jest przeprowadzić gruntowny remont, łącznie ze zbijaniem płytek ceramicznych można wykorzystać dużo tańsze pomysły na odnowienie wnętrz.

galeria zdjęć