Wyszukiwanie ofert

rodzaj nieruchomości

transakcja

lokalizacja

cena (od - do)
-

powierzchnia (od - do)
-

ilość pokoi (od - do)
-

numer oferty

« wróćZakup nieruchomości pod miastem z biurem nieruchomości w Koszalinie cz. 1

Zakup nieruchomości pod miastem z biurem nieruchomości w Koszalinie cz. 1

Młode osoby cenią sobie mieszkanie w centrum miasta. Bez wątpienia chcą mieć wszystkie miejskie atrakcje pod ręką. Dlatego chętniej wybierają mieszkania zlokalizowane w śródmieściu. W biurach nieruchomości w Koszalinie młodzi klienci oglądają przede wszystkim oferty niewielkich mieszkań w centrum lub z dobrym dojazdem do centrum. Nie chcą tracić czasu na dojazdy.

biura nieruchomości w Koszalinie

Pomoc biura nieruchomości w Koszalinie

W biurach nieruchomości w Koszalinie oferty podmiejskie oglądają przede wszystkim małżeństwa z dziećmi lub starsze osoby. Pierwsi z wymienionych szukają domów zlokalizowanych pod miastem ale z dobrym dojazdem do szkół i przedszkoli. Największym zainteresowaniem cieszą się miejscowości, w których zlokalizowane są placówki oświatowe. Pośrednicy z biur nieruchomości w Koszalinie rodzinom z małymi dziećmi prezentują przede wszystkim szeregowce i bliźniaki z niewielkimi ogrodami. Młode rodziny najczęściej nie dysponują jeszcze wystarczającymi finansami na budowę samodzielnego domu, ale posiadają środki i zdolność kredytową do zakupu niewielkiego domu w zabudowie bliźniaczej lub szeregowej.

Rodzice oczekują, że dzieci będą miały więcej miejsca i ogród do zabawy. Bez wątpienia takie nieruchomości powinny być zlokalizowane w miejscu dobrze skomunikowanym z Koszalinem. Dzieci szybko rosną i w dość krótkim czasie będą musiały samodzielnie dojeżdżać do szkoły średniej. Rodziny z dziećmi szukają nieruchomości w spokojnych miejscach, niedaleko lasu. Najczęściej w takich rodzinach rodzice jeżdżą samochodami i są w stanie bardzo szybko dojechać do miejsca pracy w Koszalinie.

Oczekiwania klientów biur nieruchomości w Koszalinie

Dlatego czasami decydują się na zakup nieruchomości zlokalizowanej na zupełnie nowym osiedlu. Szybki rozwój i napływ nowych, często zamożnych mieszkańców może sprawić, że w niedługim czasie miejscowość rozwinie się i zostanie rozbudowana także infrastruktura pieszo-drogowa. Bez wątpienia nieruchomości w miejscowościach podmiejskich z roku na rok cieszą się coraz większym zainteresowaniem. Większa mobilność rodzin posiadających własny samochód sprawia, że pokonanie kilku kilometrów nie stanowi problemu. Po pracy można spokojnie odpocząć w cichej miejscowości, do której gwar miejski nie dociera.

galeria zdjęć