Wyszukiwanie ofert

rodzaj nieruchomości

transakcja

lokalizacja

cena (od - do)
-

powierzchnia (od - do)
-

ilość pokoi (od - do)
-

numer oferty

« wróćZakup nieruchomości pod miastem z biurem nieruchomości w Koszalinie cz. 3

Zakup nieruchomości pod miastem z biurem nieruchomości w Koszalinie cz. 3

Pośrednicy z biura nieruchomości w Koszalinie zauważają, że domy zlokalizowane pod miastem w ostatnim czasie cieszą się dużo większym zainteresowaniem niż dawniej. Młodzi ludzie zaczęli doceniać zalety podmiejskich wsi. W poprzedniej części opisaliśmy, że takich nieruchomości szukają przede wszystkim rodziny z małymi dziećmi i osoby starsze. Podstawową zaletą takich miejsc jest brak miejskiego gwaru i dużej ilości samochodów. Własny ogródek sprawia, że można w nim spokojnie odpocząć, bez przepychania się z innymi osobami.

biuro nieruchomości w Koszalinie

Biuro nieruchomości w Koszalinie

W takim miejscu można rozstawić basen, namiot lub wykonać domek na drzewie. Skorzystać mogą z niego zarówno dzieci jak i wnuki odwiedzające dziadków. Bez wątpienia wiejskie wakacje u dziadków będą najlepszym wspomnieniem z dzieciństwa. Ponadto opieka nad wnukami lub dziećmi we własnym ogrodzie jest dużo łatwiejsza, niż na miejskim osiedlu. Trudno utrzymać latem dzieci w domu. Dlatego wystarczy zorganizować im przy domu plac zabaw w ogródku, aby mogły przez wiele godzin spędzać w nim miło czas. W przypadku większej ilości dzieci opieka nad nimi jest dużo łatwiejsza i nawet dziadkowie, którzy są już w podeszłym wieku są w stanie zająć się nimi dłuższy czas.

Mieszkanie pod miastem ma wiele zalet. Oprócz wcześniej opisanych jak mniejsze zaludnienie, cisza i dużo mniejsza ilość samochodów, można także zaliczyć świeższe powietrze i mniej nerwowe życie. Bez wątpienia przekłada się to bezpośrednio na samopoczucie jej mieszkańców. Pośrednicy z biura nieruchomości w Koszalinie często zwracają uwagę także na takie zalety mieszkania w miejscowościach podmiejskich. Duży ruch samochodowy, konieczność przemieszczania się autobusami, przepychania w miejscach zatłoczonych bez wątpienia powodują stresy i wpływają na zdrowie.

Koszalin biura nieruchomości

Osoby mieszkające na wsi, wolniej się starzeją, mają więcej siły i są zdrowsze. Wynika to bardzo często z mniej stresowego stylu życia, przebywania na świeżym powietrzu przez wiele godzin oraz uprawianiu zdrowych owoców i warzyw. Nawet w małych ogródkach spotkać można latem szklarnie, w których mieszkańcy wsi uprawiają pomidory, ogórki, sałatę, paprykę i inne warzywa. Osoby starsze na wsi są praktycznie w ciągłym ruchu, ponieważ koło domu zawsze jest coś do zrobienia. Dlatego przez długi czas mają zdrowe nogi i mniejsze problemy z krążeniem.

galeria zdjęć