Wyszukiwanie ofert

rodzaj nieruchomości

transakcja

lokalizacja

cena (od - do)
-

powierzchnia (od - do)
-

ilość pokoi (od - do)
-

numer oferty

Dom na sprzedaż Koszalin

Dom w Koszalinie na sprzedaż. Elegancka przedwojenna willa z niezwykłym ogrodem.  Dom  ma charakter reprezentacyjny, nadaje się na cele mieszkaniowe. Nieruchomość można przystosować również na lokal jako siedzibę firmy. Rynek wtórny Koszalin.

Działka o pow. ponad 736 mkw z wyjątkowym ogrodem położonym częściowo na okalającej dom skarpie. Na tyle domu właściciele zorganizowali miejsce do wypoczynku, gdzie perspektywa zieleni ogrodu pozwala na relaks i wypoczynek. Na terenie nieruchomości znajduje się również murowany garaż na dwa auta, na dachu którego można wykonać taras lub nadbudowę budynku. Do domu prowadzi podjazd wyłożony kostką i kamieniem. Wszystkie media miejskie – wodociąg, kanalizacja, gaz, en. el.

Parter tego domu w Koszalinie z pomieszczeniami o wysokości ponad 3m zajmuje przestronny salon, kuchnia ze spiżarką, gabinet z efektownym oknem oraz hol ,skąd prowadzą schody na piętro. Na półpiętrze znajduje się toaleta z oknem, a na piętrze dwa pokoje, łazienka z oknem i garderoba. Poddasze – do zagospodarowania i wykorzystania według własnych potrzeb. Cały dom jest podpiwniczony.

Dom zamieszkany przez jedną rodzinę od kilkudziesięciu lat, utrzymany w dobrej kondycji, zadbany, na bieżąco modernizowany. Dach po remoncie, kryty gontem bitumicznym, okna częściowo pcv, ogrzewanie gazowe, wysokie poddasze, ocieplone z możliwością wykorzystania na cele mieszkalne, atrakcyjną pracownię bądź inne pomieszczenie użytkowe.

Ten wyjątkowy dom w Koszalinie, ma swój urok i niezapomniany klimat – detale we wnętrzu jak zachowana podłoga w holu, forma schodów, drzwi wejściowe do domu wraz z wieloma wyszukanymi meblami, a do tego ciekawa bryła i otoczenie domu to na pewno wyjątkowe, warte zainteresowania miejsce.

Szczegóły Koszalin dom rynek wtórny tutaj.