Wyszukiwanie ofert

rodzaj nieruchomości

transakcja

lokalizacja

cena (od - do)
-

powierzchnia (od - do)
-

ilość pokoi (od - do)
-

numer oferty

Ciekawa inwestycja. 4 mieszkania 80 metrowe (3902584)

Symbol3902584 Rodzaj nieruchomościDOM
Rodzaj transakcjiSPRZEDAŻ Cena cena w innych walutach 580 000,00 PLN
GminaDarłowo MiejscowośćDrozdowo
PołożenieWIEŚ Powierzchnia całkowita530,00 m²
Powierzchnia użytkowa344,00 m²Liczba pokoi12
Forma własnościPEŁNA WŁASNOŚĆ
Symbol3902584
Rodzaj nieruchomościDOM
Rodzaj transakcjiSPRZEDAŻ
Cena cena w innych walutach 580 000,00 PLN
GminaDarłowo
MiejscowośćDrozdowo
PołożenieWIEŚ
Powierzchnia całkowita530,00 m²
Powierzchnia użytkowa344,00 m²
Liczba pokoi12
Forma własnościPEŁNA WŁASNOŚĆ

opis nieruchomości

Na sprzedaż oferujemy budynek mieszkalny w stanie surowym zamkniętym, idealny dla inwestorów lub osób poszukujących przestronnej nieruchomości do wykończenia według własnych preferencji. Budynek składa się z czterech przestronnych mieszkań trzypokojowych, każde z dużą kuchnią i loggią. Powierzchnie mieszkań wynoszą odpowiednio 83 m² i 88 m².

Do każdego mieszkania przynależą piwnice. Ponadto, na ogromnym strychu istnieje możliwość utworzenia dwóch niezależnych mieszkań, co zwiększa potencjał inwestycyjny tej nieruchomości.

Media takie jak prąd, gaz i kanalizacja znajdują się tuż przy granicy działki, co ułatwia przyszłe prace wykończeniowe i podłączenia.

Nieruchomość jest położona w miejscowości Drozdowo, zaledwie 6 km w linii prostej od morza - miejscowość Wicie. To idealne miejsce dla miłośników nadmorskich krajobrazów i aktywnego wypoczynku. Do Jeziora Wicie jest tylko 4 km, co stanowi dodatkową atrakcję dla mieszkańców. W okolicy znajdują się również popularne miejscowości turystyczne: Jarosławiec (około 9 km) oraz Darłowo (6 km), które oferują liczne atrakcje, restauracje i sklepy.

Ta nieruchomość to doskonała inwestycja dla stworzenia 6 mieszkań.

Zapraszamy do kontaktu i obejrzenia nieruchomości na miejscu.

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Korzystając z formularza kontaktowego wyrażacie Państwo zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182). Administratorem danych osobowych wskazanych w formularzu kontaktowym jest `GN spółka z o.o. z siedzibą w Koszalinie, ul. Zwycięstwa 160/2. Podawanie danych jest dobrowolne, a przetwarzanie ich jest ściśle związane z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami. Przysługuje Państwu prawo do wglądu do swoich danych osobowych, ich aktualizacji lub usunięcia.

zapytaj o szczegóły oferty

lokalizacja