Wyszukiwanie ofert

rodzaj nieruchomości

transakcja

lokalizacja

cena (od - do)
-

powierzchnia (od - do)
-

ilość pokoi (od - do)
-

numer oferty

Przestronna willa, wyjątkowa lokalizacja (3902105)

Symbol3902105 Rodzaj nieruchomościDOM
Rodzaj transakcjiSPRZEDAŻ Cena cena w innych walutach 1 250 000,00 PLN
MiejscowośćKoszalin Dzielnica - osiedleNasz Dom
UlicaMatejki Powierzchnia całkowita408,12 m²
Powierzchnia działki1 447,00 m²Powierzchnia użytkowa184,90 m²
Liczba pokoi8 Liczba pięter wliczając parter [kondygnacji]2
Symbol3902105
Rodzaj nieruchomościDOM
Rodzaj transakcjiSPRZEDAŻ
Cena cena w innych walutach 1 250 000,00 PLN
MiejscowośćKoszalin
Dzielnica - osiedleNasz Dom
UlicaMatejki
Powierzchnia całkowita408,12 m²
Powierzchnia działki1 447,00 m²
Powierzchnia użytkowa184,90 m²
Liczba pokoi8
Liczba pięter wliczając parter [kondygnacji]2

opis nieruchomości

Okazała, przestronna willa z 1932r. położona na atrakcyjnej działce o pow. 1447m2. 
Wyjątkowa lokalizacja w śródmieściu, posesja położona u zbiegu ulicy Matejki i Szymanowskiego, w sąsiedztwie innych, atrakcyjnych willi. 


Opis domu oraz działki: 
Nieruchomość składa się czterech kondygnacji, łączna powierzchnia budynku wynosi 408 m2, powierzchnia piwnicy wynosi ok. 90 m2, parter i piętro po ok. 93m2, wysokie poddasze ok. 95m2.
Na parterze i piętrze znajdują się dwa mieszkania - każde posiada 4 pokoje, w tym salon z wykuszem, z którego rozpościera się widok na ogród, kuchnię, łazienkę i hol.
Powierzchnia każdego z mieszkań wynosi ok. 93m2, wysokość pomieszczeń 2.7m.
Na działce znajdują się cztery garaże murowane.
Budynek wymaga generalnego remontu.

Posesja jest ogrodzona. Media: woda, kanalizacja, energia elektryczna, gaz.

Atuty:
- niepowtarzalny klimat przedwojennej willi
- mnóstwo przestrzeni w unikalnej bryle
- topowa lokalizacja w Koszalinie
- cztery garaże murowane
- duża powierzchnia działki 


Nieruchomość może mieć wielorakie przeznaczenie m.in.:
- ze względu na unikalną lokalizację i reprezentacyjną bryłę z powodzeniem może być elegancką siedzibą firmy lub instytucji,
- duża powierzchnia oraz układ pozwala połączyć funkcję mieszkalną z miejscem na prowadzeniem działalności usługowej lub biurowej,
- niezależne lokale mieszkalne, duży ogród, cztery garaże umożliwiają wykorzystanie nieruchomości jako dwupokoleniowej willi z pięknym, prywatnym ogrodem
- ze względu na powierzchnię działki oraz jej ukształtowanie (25mx58m) istnieje możliwość wydzielenia osobnej działki z przeznaczeniem pod budownictwo jednorodzinne (w miejscowym planie działka przeznaczona jest pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną z usługami jako funkcją uzupełniającą).


Lokalizacja, komunikacja:
Ulica Matejki to jedna z najbardziej docenianych części miasta, prestiżowa lokalizacja, w otoczeniu innych atrakcyjnych willi. W sąsiedztwie znajduje się Sąd Okręgowy oraz liczne kancelarie prawne. Budynek położony jest w widocznym miejscu, może nadawać się na siedzibę firmy, posiada wjazd bezpośrednio z ulicy Matejki, natomiast ogród usytuowany jest z tyłu domu, co przy wykorzystaniu willi na cele mieszkalne gwarantuje przyszłym właścicielom poczucie intymności i prywatności.
Istotnym atutem położenia jest bardzo dobrze rozwinięta infrastruktura dzielnicy. Bliskość placówek edukacyjnych, opieki zdrowotnej oraz licznych punktów usługowych i handlowych, terenów rekreacyjnych - stadion, korty tenisowe, Góra Chełmska. 
 

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Korzystając z formularza kontaktowego wyrażacie Państwo zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182). Administratorem danych osobowych wskazanych w formularzu kontaktowym jest `GN spółka z o.o. z siedzibą w Koszalinie, ul. Zwycięstwa 160/2. Podawanie danych jest dobrowolne, a przetwarzanie ich jest ściśle związane z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami. Przysługuje Państwu prawo do wglądu do swoich danych osobowych, ich aktualizacji lub usunięcia.

zapytaj o szczegóły oferty

lokalizacja