Wyszukiwanie ofert

rodzaj nieruchomości

transakcja

lokalizacja

cena (od - do)
-

powierzchnia (od - do)
-

ilość pokoi (od - do)
-

numer oferty

Dwurodzinny, z możliwością działalności, pod lasem. (3902360)

Symbol3902360 Rodzaj nieruchomościDOM
Rodzaj transakcjiSPRZEDAŻ Cena cena w innych walutach 890 000,00 PLN
MiejscowośćKoszalin Dzielnica - osiedleRokosowo
UlicaLeśna Powierzchnia całkowita308,70 m2
Powierzchnia działki534,00 m2Powierzchnia użytkowa208,80 m2
Rodzaj domuWOLNOSTOJĄCY Liczba pokoi8
Liczba pięter wliczając parter [kondygnacji]2 Forma własnościPEŁNA WŁASNOŚĆ
Symbol3902360
Rodzaj nieruchomościDOM
Rodzaj transakcjiSPRZEDAŻ
Cena cena w innych walutach 890 000,00 PLN
MiejscowośćKoszalin
Dzielnica - osiedleRokosowo
UlicaLeśna
Powierzchnia całkowita308,70 m2
Powierzchnia działki534,00 m2
Powierzchnia użytkowa208,80 m2
Rodzaj domuWOLNOSTOJĄCY
Liczba pokoi8
Liczba pięter wliczając parter [kondygnacji]2
Forma własnościPEŁNA WŁASNOŚĆ

opis nieruchomości

Dom dwurodzinny, z płaskim dachem, wybudowany w latach 70-tych, zmodernizowany całkowicie w latach 2000, składający się z dwóch osobnych, czteropokojowych mieszkań.
Oba mieszkania zaprojektowane tak, aby tworzyły azyl prywatności i swobody. Zachowana komunikacja pomiędzy lokalami, poprzez klatkę schodową.
Dom dwulokalowy to doskonała propozycja dla rodzin wielopokoleniowych, dla dwóch rodzin, które chcą podzielić się kosztami utrzymania domu, a także dla inwestorów, którzy myślą o wynajmie lub zaadaptowaniu drugiego lokalu na część usługową.
Dom znajduje się w okolicy, która graniczy z lasem, co daje możliwość kontaktu z naturą oraz dostępu do świeżego powietrza. Dzięki temu, że jest to też miejsce blisko centrum miasta, mieszkańcy mogą szybko dotrzeć do wszystkich głównych punktów.

Z zewnątrz, dom posiada prostą bryłę, z funkcjonalnym płaskim dachem, na którym z powodzeniem można zamontować fotowoltaikę.
Każde z mieszkań składa się z dużego salonu, osobnej kuchni, łazienki oraz trzech sypialni. Wszystkie pomieszczenia są jasne i przestronne, co dodatkowo zwiększa komfort mieszkania. Parter o powierzchni ok. 102,77 mkw, piętro 106,05 mkw. Dom bardzo ciepły, ocieplony styropianem o grubości 15 i 12 cm, dodatkowo ocieplone zostały stropy. Dom jest wyposażony w centralne ogrzewanie, gazowe i piec wszystkopalny.  

W okolicy znajdują się liczne sklepy, szkoły oraz przedszkola, co jest szczególnie ważne dla rodzin z dziećmi. Ogólnie rzecz biorąc, dom dwurodzinny to idealne rozwiązanie dla osób szukających komfortu mieszkania razem i funkcjonalnego miejsca do życia, z bliskością do natury oraz centrum miasta.
      

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Korzystając z formularza kontaktowego wyrażacie Państwo zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182). Administratorem danych osobowych wskazanych w formularzu kontaktowym jest `Galeria Nieruchomości Gasidło, Zalewska, Kuryło, Walczak S.J., z siedzibą w Koszalinie, ul. Zwycięstwa 160/2. Podawanie danych jest dobrowolne, a przetwarzanie ich jest ściśle związane z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami. Przysługuje Państwu prawo do wglądu do swoich danych osobowych, ich aktualizacji lub usunięcia.

zapytaj o szczegóły oferty

lokalizacja