Wyszukiwanie ofert

rodzaj nieruchomości

transakcja

lokalizacja

cena (od - do)
-

powierzchnia (od - do)
-

ilość pokoi (od - do)
-

numer oferty

Mielno Marina - wyjątkowa działka! (3902522)

filmy video

Symbol3902522 Rodzaj nieruchomościDZIAŁKA
Rodzaj transakcjiSPRZEDAŻ StatusAKTUALNA
Cena cena w innych walutach 450 000,00 PLNStara cena475 000,00 PLN
KrajPOLSKA MiejscowośćMielno
Dzielnica - osiedleMielno Marina Powierzchnia działki338,00 m²
Szerokość działki (mb.)16,00 Długość działki (mb.)21,20
Forma własności działkiWŁASNOŚĆ
Symbol3902522
Rodzaj nieruchomościDZIAŁKA
Rodzaj transakcjiSPRZEDAŻ
StatusAKTUALNA
Cena cena w innych walutach 450 000,00 PLN
Stara cena475 000,00 PLN
KrajPOLSKA
MiejscowośćMielno
Dzielnica - osiedleMielno Marina
Powierzchnia działki338,00 m²
Szerokość działki (mb.)16,00
Długość działki (mb.)21,20
Forma własności działkiWŁASNOŚĆ

opis nieruchomości

Przedstawiamy ofertę działki w wyjątkowym kompleksie Mielno Marina i w wyjątkowym położeniu - na mierzei pomiędzy jeziorem i morzem.

Mielno Marina to pomysł na prestiżowe, kameralne i ogrodzone osiedle, które zostanie wyposażone w recepcję i ochronę, dostęp do kompleksu będzie możliwy przez dwie bramy wjazdowe, cały teren jest już uzbrojony, drogi wewnętrzne będą wyłożone kostką z polbruku. Przy kompleksie działek powstało już molo z pomostem do zacumowania łódek.

Oferowana działka ma powierzchnię 338 m2 i wymiary ok. 16.2m x 21.20m oraz wykonane przyłącze wody i kanalizacji, przy granicy działki znajduje się gaz i en. elektryczna. Wkrótce zostaną wydane warunki zabudowy. Teren przeznaczony jest pod zabudowę usługową w charakterze najmu krótkoterminowego dla zaplecza turystycznego. Przewidywana wysokość zabudowy do 9m, z zastosowaniem płaskiego dachu.  

Nabywając działkę w kompleksie Mielno Marina, otrzymujemy niezwykle dogodną lokalizację, która może być wręcz uznana za idealną. Z jednej strony, znajdujemy się zaledwie kilka kroków od brzegu jeziora, z prywatnym molo i pomostem do cumowania łodzi. Z drugiej strony, mamy raptem 180 metrów do szerokiej, piaszczystej plaży, pięknych wydm i malowniczych nadmorskich lasów. Ta wyjątkowa bliskość jeziora i morza, pozwala cieszyć się różnorodnymi formami aktywnego wypoczynku i kontaktu z naturą. To doskonałe połączenie możliwości rekreacyjnych nad jeziorem i na plaży, które sprawia, że ta lokalizacja jest niezwykle atrakcyjna dla osób poszukujących harmonii między życiem nad wodą i wypoczynkiem na plaży. Dodatkowym atutem oferowanej działki w kompleksie Mielno Marina jest obecność sieci ścieżek rowerowych wokół jeziora oraz wzdłuż pasa nadmorskiego, w tym Trasy EuroVelo10 prowadzącej wokół Bałtyku. W bezpośrednim sąsiedztwie znajduje się również przystań tramwaju wodnego, dzięki czemu możemy dostać się drogą wodną do Koszalina. 

Na atrakcyjność tego miejsca i potencjał inwestycyjny dodatkowo wpływają powstające wokół nowoczesne obiekty. Mielno to nie tylko malownicza miejscowość nad Bałtykiem, ale także prężnie rozwijający się kurort, przyciągający coraz większą liczbę turystów. Nowoczesne zaplecze hotelowe powstaje tu w szybkim tempie, co czyni ten teren niezwykle interesującym dla inwestorów. To nie tylko miejsce na wypoczynek, ale także świetna inwestycja na przyszłość, takich terenów nad morzem została już tylko garstka. Mielno to miejsce, które przyciąga turystów zarówno latem, jak i zimą. Miejscowość oferuje nowoczesne hotele, komfortowe sanatoria oraz bogate zaplecze rozrywkowe, spełniające oczekiwania nawet najbardziej wymagających gości. Latem tętni życiem, przyciągając turystów z różnych zakątków Polski i zagranicy. Plaże są pełne życia, a liczne restauracje, bary i kluby nocne zapewniają niezapomnianą atmosferę. Z kolei w okresie zimowym Mielno przekształca się w międzynarodową stolicę morsów.
Drugie oblicze tego miejsca wynika z wyjątkowego położenia - dzięki temu, że graniczy zarówno z jeziorem Jamno, jak i Morzem Bałtyckim, oferuje niezrównane możliwości dla miłośników sportów wodnych, a także wędkarzy. W ten sposób Mielno staje się nie tylko letnim kurortem pełnym rozrywki, ale także idealnym miejscem dla tych, którzy cenią sobie kontakt z naturą i aktywny wypoczynek przez cały rok.

 

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Korzystając z formularza kontaktowego wyrażacie Państwo zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182). Administratorem danych osobowych wskazanych w formularzu kontaktowym jest `GN spółka z o.o. z siedzibą w Koszalinie, ul. Zwycięstwa 160/2. Podawanie danych jest dobrowolne, a przetwarzanie ich jest ściśle związane z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami. Przysługuje Państwu prawo do wglądu do swoich danych osobowych, ich aktualizacji lub usunięcia.

kontakt

Żaneta Gasidło

Żaneta Gasidło

nr licencji: 5356

biuro@galeriakoszalin.pl

607-869-670, 94 343 06 40

wyszukaj podobne oferty

zapytaj o szczegóły oferty

lokalizacja