Wyszukiwanie ofert

rodzaj nieruchomości

transakcja

lokalizacja

cena (od - do)
-

powierzchnia (od - do)
-

ilość pokoi (od - do)
-

numer oferty

Mieszkanie z ogródkiem, m-ce postojowe (3902558)

Symbol3902558 Rodzaj nieruchomościMIESZKANIE
Rodzaj transakcjiSPRZEDAŻ Cena cena w innych walutach 450 000,00 PLN
MiejscowośćKoszalin UlicaHallera
Powierzchnia użytkowa50,00 m²Liczba pokoi2
ParterTAK
Symbol3902558
Rodzaj nieruchomościMIESZKANIE
Rodzaj transakcjiSPRZEDAŻ
Cena cena w innych walutach 450 000,00 PLN
MiejscowośćKoszalin
UlicaHallera
Powierzchnia użytkowa50,00 m²
Liczba pokoi2
ParterTAK

opis nieruchomości

Prezentujemy ciekawe mieszkanie z własnym ogródkiem, znajdujące się w nowej inwestycji, nad popularną w Koszalinie Wodną Doliną.
Budynek nie posiada żadnych barier architektonicznych, wyposażony jest w halę garażową. Osoby zmotoryzowane mogą dokupić miejsce postojowe w cenie 45 tysięcy. Wjazd na teren ograniczony jest tylko dla mieszkańców, zabezpieczony szlabanem i ogrodzeniem z furtką.

Charakterystyczna dla mieszkania jest funkcjonalność każdego pomieszczenia. Salon połączony jest z dużą kuchnią, zaprojektowaną w kształcie litery "U", wyposażoną w wiele szafek i szuflad do przechowywania oraz pełny sprzęt AGD w zabudowie, a także okap w kształcie tuby. Pozostała część salonu wykorzystana jest na jadalnię i część wypoczynkową, a duże okna tarasowe prowadzą na prywatny, kameralny ogródek.

Sypialnia w kształcie kwadratu, umożliwia wygodne rozplanowanie przestrzeni. Łazienka zachwyca nie tylko estetyką, ale także praktycznymi rozwiązaniami, zastosowano tu długi blat z umywalką i licznymi szafkami, dodatkowo do przechowywania rozmaitych kosmetyków służą szafki wiszące. Wanna ze szklanym parawanem zadowoli zarówno miłośników relaksujących kąpieli jak i osoby preferujące szybki prysznic. 

Przedpokój to przestronny hol, gdzie znajduje się szafa, pozostająca w cenie. Poza pakowną szafą mamy tutaj jeszcze sporo miejsca na dodatkowe komody czy wygodne siedzisko do zmiany obuwia.

Lokalizacja to kolejny atut tego mieszkania. Z jednej strony otoczone jest atrakcyjnymi terenami rekreacyjnymi, w tym malowniczą Doliną Wodną, idealną do spacerów i joggingu, boiskami oraz placem zabaw dla dzieci. Z drugiej strony, zaledwie kilka minut od budynku, znajduje się centrum handlowe z restauracjami, sklepem spożywczym, apteką i kinem. 

 

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Korzystając z formularza kontaktowego wyrażacie Państwo zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182). Administratorem danych osobowych wskazanych w formularzu kontaktowym jest `GN spółka z o.o. z siedzibą w Koszalinie, ul. Zwycięstwa 160/2. Podawanie danych jest dobrowolne, a przetwarzanie ich jest ściśle związane z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami. Przysługuje Państwu prawo do wglądu do swoich danych osobowych, ich aktualizacji lub usunięcia.

zapytaj o szczegóły oferty

lokalizacja