Wyszukiwanie ofert

rodzaj nieruchomości

transakcja

lokalizacja

cena (od - do)
-

powierzchnia (od - do)
-

ilość pokoi (od - do)
-

numer oferty

Nowoczesny dom parterowy. Urządzony. (3903939)

Symbol3903939 Rodzaj nieruchomościDOM
Rodzaj transakcjiSPRZEDAŻ Cena cena w innych walutach 950 000,00 PLN
GminaŚwieszyno MiejscowośćKonikowo
Powierzchnia całkowita101,00 m²Powierzchnia działki911,00 m²
Powierzchnia użytkowa101,00 m²Liczba pokoi4
Symbol3903939
Rodzaj nieruchomościDOM
Rodzaj transakcjiSPRZEDAŻ
Cena cena w innych walutach 950 000,00 PLN
GminaŚwieszyno
MiejscowośćKonikowo
Powierzchnia całkowita101,00 m²
Powierzchnia działki911,00 m²
Powierzchnia użytkowa101,00 m²
Liczba pokoi4

opis nieruchomości

Prezentacja tego parterowego domu to czysta przyjemność. Zapraszamy do zapoznania się z tą wyjątkową ofertą i odkrycia wszystkich jej zalet.

Nowoczesna bryła budynku, minimalistyczny, ale ciepły w odbiorze design harmonizujący z architekturą domu, tworzą spójną i atrakcyjną całość. Wygoda użytkowania to hasło, które przyświecało autorowi tego projektu. Ponad 100 mkw w jednym poziomie, podzielone na strefę dzienną oraz część prywatną z trzema sporymi sypialniami, w tym sypialnia główna z garderobą. Całość uzupełniają dwie łazienki oraz zaplecze w postaci pralni, kotłowni i wiatrołapu.

Dom wykończony i zamieszkały w 2022 roku, całkowicie urządzony. Mamy tu przestrzeń, światło, funkcjonalność oraz bardzo, bardzo ładne i bardzo dobrej jakości wykończenie.

Pierwsze pomieszczenie, które wita nas po przekroczeniu progu tego domu to oczywiście wiatrołap (5m2), w tym przypadku w eleganckim, jasnym, wręcz świetlistym wydaniu, z praktyczną garderobą na odzież wierzchnią. Przechodząc dalej znajdujemy się salonie połączonym z jadalnią i kuchnią (ok. 33m2). Ilość i wielkość okien wykorzystanych w tej części domu sprawia, że całość wydaje się znacznie większa, jeszcze bardziej przestronna i widna. Z każdej strony do wnętrza wkrada się przyjemny widok na ogród i okolicę. Kuchnia w tym domu to prawdziwa gratka dla miłośników gotowania. Mamy tu wiele miejsc do przechowywania, dużą powierzchnię blatu roboczego i duże narożne okno. W zabudowę kuchenną sprytnie wkomponowano wejście do sąsiadującej spiżarni. Jednym słowem sztos!

Sypialnie w tym domu to pokoje o powierzchniach ok. 14m2, więc mówimy o ustawnych wygodnych przestrzeniach. Główna sypialnia z bardzo funkcjonalnie urządzoną garderobą (4m2).

Całość uzupełniają dwie łazienki – główna łazienka z oknem, wyposażona w wannę i prysznic typu walk in z odpływem liniowym. Aranżację tej łazienki można podziwiać bez końca. To kolejne w tym domu wygodne, przestronne i praktyczne wnętrze, z rasowym wykończeniem. Poza główną łazienką mamy jeszcze toaletę z równie udanym designem.

Na koniec podróży po wnętrzu pozostaje jeszcze pomieszczenie kotłowni i pralni, które jest ważnym elementem praktycznym podczas codziennego użytkowania domu.

A co na zewnątrz? Usytuowanie samej działki to ważna zaleta tej oferty. Bezpośrednie sąsiedztwo to nowe zamieszkałe już domy, położone na dużych działkach. Na jednej z przylegających działek znajduje się okazała rezydencja, którą oddziela szpaler drzew, tworzący swoiste tło ogrodu.

Dom położony jest na ogrodzonej działce o pow. 911 m2. Do wykonania pozostała brama wjazdowa na posesję. Do wyłożenia chodników wokół domu oraz dużego tarasu (ponad 40m2) zastosowano atrakcyjne i praktyczne płyty firmy Semmelrock.

Garść informacji technicznych:

- dom wykonany w oparciu o konstrukcje szkieletu drewnianego, z dachem dwuspadowym krytym płaską dachówką w kolorze antracyt

- ocieplenie wełna mineralna i membrana wiatroizolacyjna

- fundamenty wykonane w tradycyjnej technologii

- okna trzyszybowe z ciepłą ramką, z żaluzjami wewnętrznymi

- bezprzylgowe drzwi wewnętrzne

- ogrzewanie podłogowe w całym domu (piec dwufunkcyjny gazowy)

- poziome ocieplenie stropu nad parterem

- poddasze nieużytkowe nad całą powierzchnią parteru z oknem w ścianie szczytowej

- media - woda z sieci wodociągowej, gaz, en. el. szambo 10m3, zbiornik na wodę deszczową 5m3

Ze względu na zastosowane materiały i korzystne położenie budynku dom ma charakter energooszczędnego, a dotychczasowe użytkowanie tylko potwierdziło niskie koszty jego eksploatacji. 

Serdecznie polecamy! To idealna oferta dla osób poszukujących gotowego do zamieszkania, nowoczesnego domu o niskim zużyciu energii. Czyste i zadbane wnętrze oraz wyposażenie utrzymane w doskonałym stanie sprawia, że dom prezentuje się jak nowy! 

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Korzystając z formularza kontaktowego wyrażacie Państwo zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182). Administratorem danych osobowych wskazanych w formularzu kontaktowym jest `GN spółka z o.o. z siedzibą w Koszalinie, ul. Zwycięstwa 160/2. Podawanie danych jest dobrowolne, a przetwarzanie ich jest ściśle związane z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami. Przysługuje Państwu prawo do wglądu do swoich danych osobowych, ich aktualizacji lub usunięcia.

zapytaj o szczegóły oferty

lokalizacja