Wyszukiwanie ofert

rodzaj nieruchomości

transakcja

lokalizacja

cena (od - do)
-

powierzchnia (od - do)
-

ilość pokoi (od - do)
-

numer oferty

REZERWACJA (3902102)

Symbol3902102 Rodzaj nieruchomościDOM
Rodzaj transakcjiSPRZEDAŻ Cena cena w innych walutach 985 000,00 PLN
MiejscowośćKoszalin Dzielnica - osiedleSkwierzynka
Powierzchnia całkowita155,10 m2Powierzchnia działki868,00 m2
Powierzchnia użytkowa126,00 m2Liczba pokoi5
Symbol3902102
Rodzaj nieruchomościDOM
Rodzaj transakcjiSPRZEDAŻ
Cena cena w innych walutach 985 000,00 PLN
MiejscowośćKoszalin
Dzielnica - osiedleSkwierzynka
Powierzchnia całkowita155,10 m2
Powierzchnia działki868,00 m2
Powierzchnia użytkowa126,00 m2
Liczba pokoi5

opis nieruchomości

REZERWACJA

Nowy, atrakcyjny dom w stanie deweloperskim, pięknie położony, dojazd drogą asfaltową, oświetloną.
Działka prawie 9 ar, z pełnym uzbrojeniem - wodociąg, kanalizacja sanitarna i deszczowa, gaz, en. elektryczna. 


Nowoczesny parterowy dom z garażem w bryle budynku, realizowany na podstawie projektu "Dom w Santolinach 4" firmy Archon.
Na całej powierzchni mamy do dyspozycji salon z jadalnią, kuchnię, 4 sypialnie, 2 łazienki, pralnię, garaż oraz pomieszczenie gospodarcze. 


Wygodny dom dla każdego, dla rodzin z dziećmi oraz ze względu na brak barier architektonicznych dla osób z trudnościami w poruszaniu się - wszystkie pomieszczenia znajdują się na jednym poziomie. Dom otwarty jest na ogród - w jadalni, salonie i dwóch sypialniach bezpośrednie wyjścia na taras. 
Główne wejście zostało w praktyczny sposób osłonięte przed niekorzystnymi warunkami pogodowymi i przez wiatrołap prowadzi nas do przestronnego wnętrza domu.
W części dziennej znajdziemy oddzielną, dużą kuchnię (ok. 14mkw) z narożnym oknem, z ładnym widokiem na sąsiednie posesje, w salonie i jadalni znajdziemy miejsce na duży, rodzinny stół oraz komfortowe sofy i fotele z widokiem na ogród, obok salonu usytuowano łazienkę z oknem. 
Pomieszczenia strefy prywatnej zlokalizowano w drugiej części domu. Mieszkańcy mają tutaj do dyspozycji cztery pięknie doświetlone i ustawne pokoje, dwa z nich posiadają bezpośrednie połączenie z tarasem. W programie funkcjonalnym domu znajduje się również łazienka z miejscem na wannę i prysznic, a przez pomieszczenie gospodarcze dostępny jest garaż i dodatkowe pomieszczenie z kotłownią.

Technologia wykonania to jakość premium na rynku, to dom dla osób wymagających, poszukujących nowoczesnych rozwiązań i dobrych materiałów. 
- bloczki SILKA, ocieplenie styropian grafitowy 20cm, tynk silikonowy Caparol,
- nad parterem strop monolityczny, strop ocieplony wełną 20cm, dach kryty dachówką płaską Braas Tegalit grafit, podbitka otynkowana w kolorze elewacji, 
- okna Oknoplast Prismatic trzyszybowe, 7-komorowe, ciepły montaż, ciepłe parapety, w salonie dwa okna przesuwne Slide szerokość 3.1m,
- tynki gipsowe, instalacje elektryczne wewnętrzne, instalacje wodno-kanalizacyjne system Tece, instalacja gazowa, kocioł gazowy De Dietrich,
- nowoczesne rozwiązania - instalacja wentylacji mechanicznej z rekuperacją Pro-Vent, ogrzewanie podłogowe w całym domu, instalacja do sterowania temperaturą w każdym pomieszczeniu, rozprowadzona instalacja alarmowa, rozprowadzona instalacja pod domofon, instalacja wewnętrzna TV-SAT oraz komputerowa,
- drzwi wejściowe premium Wikęd z naświetlem bocznym, ciepła ościeżnica, brama garażowa Wiśniowski z napędem 2 piloty.

Termin zakończenia do stanu deweloperskiego jesień 2021r.
Podana cena jest ceną brutto z 8%VAT. Nabycie zwolnione z podatku PCC w wysokości 2%. 


 

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Korzystając z formularza kontaktowego wyrażacie Państwo zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182). Administratorem danych osobowych wskazanych w formularzu kontaktowym jest `Galeria Nieruchomości Gasidło, Zalewska, Kuryło, Walczak S.J., z siedzibą w Koszalinie, ul. Zwycięstwa 160/2. Podawanie danych jest dobrowolne, a przetwarzanie ich jest ściśle związane z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami. Przysługuje Państwu prawo do wglądu do swoich danych osobowych, ich aktualizacji lub usunięcia.

zapytaj o szczegóły oferty

lokalizacja