Wyszukiwanie ofert

rodzaj nieruchomości

transakcja

lokalizacja

cena (od - do)
-

powierzchnia (od - do)
-

ilość pokoi (od - do)
-

numer oferty

REZERWACJA (3902203)

Symbol3902203 Rodzaj nieruchomościDOM
Rodzaj transakcjiSPRZEDAŻ Cena cena w innych walutach 650 000,00 PLN
GminaŚwieszyno MiejscowośćChałupy
Powierzchnia działki1 173,00 m2Powierzchnia użytkowa185,00 m2
Liczba pokoi7
Symbol3902203
Rodzaj nieruchomościDOM
Rodzaj transakcjiSPRZEDAŻ
Cena cena w innych walutach 650 000,00 PLN
GminaŚwieszyno
MiejscowośćChałupy
Powierzchnia działki1 173,00 m2
Powierzchnia użytkowa185,00 m2
Liczba pokoi7

opis nieruchomości

REZERWACJA

Ciekawy dom wolnostojący parter z poddaszem i garażem z 2006r.
Ze względu na swój rozkład może pełnić funkcję domu wielopokoleniowego lub funkcję mieszkalną i w części parteru biurową.
Dom położony na dużej, prawie 12a działce, z pięknymi nasadzeniami - m.in. okazałymi świerkami, licznymi drzewkami owocowymi (jabłonie, śliwa, grusze) oraz ogródkiem warzywnym.

Rozkład pomieszczeń:
PARTER: salon z kominkiem, z wyjściem na taras, duża, rodzinna kuchnia z jadalnią, sypialnia z prywatną łazienką, kolejny pokój (z możliwością podziału na dwa mniejsze), łazienka, z holu schody na poddasze, z holu przejście do kotłowni oraz garażu

PODDASZE: cztery pokoje, duża łazienka, wszystkie okna na poddaszu połaciowe

Wejście do domu osłania praktyczny podcień chroniący przed deszczem lub nadmiernym słońcem, do dyspozycji mamy też dwa tarasy z podcieniem od strony ogrodu. Dom posiada wiele praktycznych rozwiązań np. kominek w salonie posiada rozprowadzenia na poddasze. 

Dom budowany z porothermu, dach kryty dachówką ceramiczną, okna drewniane. Brama garażowa automatyczna. Ogrzewanie gazowe, piec gazowy z zasobnikiem 2-letni. Pełne media - gaz, en.el. woda, kanalizacja. Posesja ogrodzona, z bramą wjazdową automatyczną. Duży teren podjazdu wyłożony polbrukiem. Tarasy oraz chodnik wokół domu również wyłożone polbrukiem. Przy wjeździe na posesję znajduje się garaż blaszany. Dojazd drogą asfaltową oraz ostatni odcinek drogą utwardzoną. Przyjemne sąsiedztwo - ładne nowe domy jednorodzinne.

Mile widziana zamiana z dopłatą na mieszkanie 2-pokojowe na parterze w Koszalinie. 
Oglądanie wyłącznie po umówieniu przez pośrednika. 
 

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Korzystając z formularza kontaktowego wyrażacie Państwo zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182). Administratorem danych osobowych wskazanych w formularzu kontaktowym jest `Galeria Nieruchomości Gasidło, Zalewska, Kuryło, Walczak S.J., z siedzibą w Koszalinie, ul. Zwycięstwa 160/2. Podawanie danych jest dobrowolne, a przetwarzanie ich jest ściśle związane z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami. Przysługuje Państwu prawo do wglądu do swoich danych osobowych, ich aktualizacji lub usunięcia.

zapytaj o szczegóły oferty

lokalizacja