Wyszukiwanie ofert

rodzaj nieruchomości

transakcja

lokalizacja

cena (od - do)
-

powierzchnia (od - do)
-

ilość pokoi (od - do)
-

numer oferty

Świetna lokalizacja, Jezioro Lubiatowskie (3902352)

Symbol3902352 Rodzaj nieruchomościDZIAŁKA
Rodzaj transakcjiSPRZEDAŻ StatusAKTUALNA
Cena cena w innych walutach 280 000,00 PLNKrajPOLSKA
MiejscowośćKoszalin Dzielnica - osiedleul. Żurawia
Powierzchnia działki2 054,00 m2Kształt działkiPROSTOKĄT
Forma własności działkiWŁASNOŚĆ
Symbol3902352
Rodzaj nieruchomościDZIAŁKA
Rodzaj transakcjiSPRZEDAŻ
StatusAKTUALNA
Cena cena w innych walutach 280 000,00 PLN
KrajPOLSKA
MiejscowośćKoszalin
Dzielnica - osiedleul. Żurawia
Powierzchnia działki2 054,00 m2
Kształt działkiPROSTOKĄT
Forma własności działkiWŁASNOŚĆ

opis nieruchomości

Atrakcyjna działka zlokalizowana w Koszalinie na Osiedlu Rokosowo Południe - Dzierżęcin, o powierzchni 2054 m2, pod zabudowę.

Działka w kształcie prostokąta 32x64x33x64m, położona przy ul. Żurawiej, w drugiej linii zabudowy, w najbliższym otoczeniu domy jednorodzinne, w bliskim sąsiedztwie Rezerwat Przyrody "Jezioro Lubiatowskie".

Dostępne uzbrojenie: energia elektryczna i gaz - warunki uzyskania przyłączy do uzgodnienia z instytucjami branżowymi, woda przy granicy, kanalizacja - szambo bezodpływowe.

Aktualny miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego dla tego terenu przewiduje zabudowę mieszkaniową jednorodzinną, wolnostojącą.

Dojazd do działki drogą szutrową, utwardzoną. Cena sprzedaży działki obejmuje udział w wewnętrznej drodze dojazdowej do posesji.

Możliwość zakupu działki sąsiedniej o powierzchni 1263m2.  

Całość otaczającej przyrody tworzy niezwykły krajobraz, który można podziwiać z zapartych tchem. Dopełnieniem tego malowniczego miejsca są niezwykłe zwierzęta, które spotkać możemy na terenie rezerwatu. Przede wszystkim nad Jeziorem Lubiatowskim mieszkają liczne ptaki, takie jak: łabędź niemy, perkozek zwyczajny, czapla siwa i inne.    

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Korzystając z formularza kontaktowego wyrażacie Państwo zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182). Administratorem danych osobowych wskazanych w formularzu kontaktowym jest `Galeria Nieruchomości Gasidło, Zalewska, Kuryło, Walczak S.J., z siedzibą w Koszalinie, ul. Zwycięstwa 160/2. Podawanie danych jest dobrowolne, a przetwarzanie ich jest ściśle związane z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami. Przysługuje Państwu prawo do wglądu do swoich danych osobowych, ich aktualizacji lub usunięcia.

kontakt

Małgorzata Zalewska

Małgorzata Zalewska

nr licencji: 21880

biuro@galeriakoszalin.pl

663 232 136 / 94 343 06 40

wyszukaj podobne oferty

zapytaj o szczegóły oferty

lokalizacja