Wyszukiwanie ofert

rodzaj nieruchomości

transakcja

lokalizacja

cena (od - do)
-

powierzchnia (od - do)
-

ilość pokoi (od - do)
-

numer oferty

Atrakcyjny dom atrialny z garażem (3902007)

Symbol3902007 Rodzaj nieruchomościDOM
Rodzaj transakcjiSPRZEDAŻ Cena cena w innych walutach 757 000,00 PLN
MiejscowośćKoszalin Dzielnica - osiedleos. Bukowe
Powierzchnia całkowita250,00 m2Powierzchnia działki327,00 m2
Powierzchnia użytkowa167,00 m2Liczba pokoi6
Symbol3902007
Rodzaj nieruchomościDOM
Rodzaj transakcjiSPRZEDAŻ
Cena cena w innych walutach 757 000,00 PLN
MiejscowośćKoszalin
Dzielnica - osiedleos. Bukowe
Powierzchnia całkowita250,00 m2
Powierzchnia działki327,00 m2
Powierzchnia użytkowa167,00 m2
Liczba pokoi6

opis nieruchomości

Na sprzedaż zadbany dom szeregowy, atrialny, z dużym garażem.

Bryła domu została zaprojektowana na planie litery L, co pozwoliło praktycznie i wyraźnie rozdzielić części domu o różnym przeznaczeniu.
Usytuowane w podcieniu wejście prowadzi przez wiatrołap i hol do otwartej strefy dziennej - salonu z kominkiem z oknami od strony ogródka i uliczki dojazdowej oraz osobnej, w pełni urządzonej kuchni, z holu wyjście prowadzi na zadaszony taras oraz wewnętrzny ogród zapewniający ciszę i pełną prywatność

Położenie pozostałych części domu na półpiętrach, na które prowadzi zaledwie kilka stopni w górę i w dół, wpływa na ogromną wygodę funkcjonowania, z jednej strony część prywatna domu została wyraźnie wyodrębniona, z drugiej strony dom jest na tyle rozłożysty, że mamy poczucie większej przestrzeni niż przy typowym domu szeregowym.
Taki układ szczególnie mogą docenić osoby z małymi dziećmi lub lub starszymi członkami rodzin. 
Na górnym półpiętrze znajdują się aż cztery jasne i wygodne pokoje, w tym jeden z balkonem i szafami w zabudowie oraz duża łazienka z narożną wanną.
Uzupełnieniem części prywatnej jest półpiętro na dolnym poziomie gdzie znajdziemy komfortową, wyremontowaną łazienkę, pomieszczenie pralni oraz pokój, który można wykorzystać np. na gabinet, pracownię lub pokój dla gości. Z holu na tym poziomie dostępny jest duży garaż (brama automatyczna) oraz piwnice, które znajdują się pod całą częścią dzienną domu. 


Dom posiada odnowioną elewację, podjazd wyłożony kostką, ładnie zaaranżowany teren zielony od strony frontowej. 
Nieruchomość położona przy ustronnej uliczce, na spokojnym, lubianym osiedlu. W bliskiej odległości pełna infrastruktura usługowo-handlowa, przystanek autobusowy, przychodnie, żłobek, przedszkole, szkoły, park wodny.


 

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Korzystając z formularza kontaktowego wyrażacie Państwo zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182). Administratorem danych osobowych wskazanych w formularzu kontaktowym jest `Galeria Nieruchomości Gasidło, Zalewska, Kuryło, Walczak S.J., z siedzibą w Koszalinie, ul. Zwycięstwa 160/2. Podawanie danych jest dobrowolne, a przetwarzanie ich jest ściśle związane z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami. Przysługuje Państwu prawo do wglądu do swoich danych osobowych, ich aktualizacji lub usunięcia.

zapytaj o szczegóły oferty

lokalizacja