Wyszukiwanie ofert

rodzaj nieruchomości

transakcja

lokalizacja

cena (od - do)
-

powierzchnia (od - do)
-

ilość pokoi (od - do)
-

numer oferty

Nieruchomości w Koszalinie – zamiana

Jesteś właścicielem działki, a marzy Ci się mieszkanie? A może Twoja rodzina wkrótce się powiększy i potrzebujesz domu z ogródkiem? Nasze biuro pomaga w transakcjach zamiany nieruchomości położonych w Koszalinie i okolicy. Możesz się do nas zgłosić z propozycją lub skorzystać z naszej bazy ofert.

Zamiana nieruchomości jest często bardziej skomplikowana niż transakcja kupna-sprzedaży. Właśnie dlatego warto skorzystać z pomocy specjalistów. Mamy duże doświadczenie w obrocie nieruchomościami. Wiemy, na co należy zwrócić szczególną uwagę. Klientom zainteresowanym zamianą nieruchomości w Koszalinie zapewniamy pełne wsparcie – od momentu zgłoszenia oferty aż do sfinalizowania transakcji.

Zamień nieruchomość z naszą pomocą

Proponujemy kompleksową pomoc przy zamianie nieruchomości w Koszalinie lub okolicy. Jako doświadczeni i licencjonowani agenci nieruchomości możemy szybko:

  • sprawdzić tytuł prawny do nieruchomości i jej stan prawny,
  • zweryfikować parametry nieruchomości (np. czy działka jest budowlana, czy w mieszkaniu są zameldowane osoby),
  • zorientować się, czy dotychczasowy właściciel nieruchomości na bieżąco regulował opłaty.

Czasem zamiana nieruchomości oznacza dopłatę dla jednej ze stron. W naszym zespole pracuje doradca kredytowy. Jeżeli chcesz zamienić mieszkanie na przestronny dom, ale nie masz wystarczającej kwoty oszczędności, pomoże Ci on w ubieganiu się o kredyt hipoteczny. Nie zwlekaj – wymarzona nieruchomość jest w Twoim zasięgu. Wystarczy, że skontaktujesz się z nami.

Sortuj wyniki
Lista ofert

3902037zSymbol

KoszalinMiejscowość

Na SkarpieDzielnica - osiedle

SikorskiegoUlica

285 000 złCena:

MIESZKANIETyp nieruchomości

ZAMIANARodzaj transakcji

3Liczba pokoi

58 m2Pow. użytkowa

4Piętro

Sprzedaż lub zamiana na mieszkanie 1 pokojowe w Koszalinie. Polecamy - mieszkanie czyste i zadbane, dobra cena - 4.896 zł/mkw. Wystawa okienna na wschód i zachód. Okna drewniane, nowsze. Duża loggia od strony zachodniej. Mieszka... - więcej szczegółów
Ilość ofert: 1